Ada Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Ada Görmek

Rüyamızda ada görmek, bazen sıkıntı bazen mutluluk manalarına gelir. Hayırlı ve güzel evliliklere, aile içinde geçime ve mutluluğa diye yorumlanabilirken bir yandan da zorluklara, kıtlığa, yokluğa ve hastalıklara diye yorumlanabilir. Bu rüyanın kesin yorumu için rüyanın nasıl görüldüğünü bilmek gerekir. Bazı rüya tabirleri, bu rüyayı daha ziyada rüya sahibinin aile içindeki, iş hayatındaki ve çevresindeki kişilerle olan ilişkileri üzerinden yorumlar.

Rüyamızda Ada ve Deniz Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin kendisine en yakın bulduğu bir kişi ile küçük bir fikir ayrılığı ya da ağız dalaşı yaşamasına fakat bunun bir küslüğe ya da ayrılığa neden olmadan kısa sürede tatlılığa bağlanmasına diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Ada Satın Almak Ne Anlama Gelir?

Daha çok hane içi ile diye yorumlanabilir. Ailede yaşana sorunların artık son bulmasına, aile içinde mutluluğun ve huzurun hâkim olmasına delalet eder. Bu mutluluğun ve huzurun nedeni borçların ödenmesi ve geçimin yerine gelmesidir.

Rüyamızda Adada Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin eli açık olduğuna delalet eder. Kişi yakın bir zamanda çok zor durumda kalmış olan bir yakınına maddi anlamda yardım etmek zorunda kalabilir.

Rüyamızda Adada Mahsur Kalmak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda adada mahsur kaldığını gören kişinin maddi sıkıntıları bitecek demektir. Rüya sahibi yeni bir işe girecek ya da maaşına zam alacak ve bu sayede daha rahat yaşamaya başlayacaktır.

Rüyamızda Adaya Gitmek Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin malını paylaşmasına işaret eder. Kişi kardeşleri ya da anne, babasıyla elde ettiği büyük serveti paylaşacaktır. Rüyamızda adaya gitmek, cömert bir kişinin varlığı ile diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Issız Adaya Düşmek Ne Anlama Gelir?

Rüyasında ıssız bir adaya düştüğünü gören kişi çok para kazanması sayesinde herkesle arasının bir anda düzeleceğine ve çevresinde çok sayıda insan olacağına yorulur.

Bir önceki yazımız olan Açılmak başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: