Adet Olmak

PAYLAŞ:

Rüyamızda Adet Olmak

Rüyamızda adet olduğunu gören kişi dinine bağlı olmayan ve dini vecibelerden uzak olan biri olarak diye yorumlanabilir. Rüyamızda bir erkeğin eşinin adet olduğunu görmesi hayatta yaşanacak zorluk ve sıkıntıya delalet eder. Adamın karısı güzel ahlaklı biriyse yorum değişir ve dine bağlılığa delalet olunur. Rüyamızda adet olduğunu görmek doğru yoldan ayrılmaya, dürüstlüğü elden bırakmaya, Allah katında günah olan şeyler yapma eğiliminde olmaya ve günah işlemeye de işaret eder. Rüyamızda adet olmak sağlık sorunlarına da delalet eder. Sağlıklı bir kişinin rüyasında adet olduğunu görmesi o kişinin hastalanacağına işaret ederken gebe bir kadının adet olduğunu görmesi dünyaya bir erkek evlat getireceğine işaret eder.

Rüyamızda Kadının Adet Olduğunu Görmesi Ne Anlama Gelir?

Bir kadının rüyasında adet olduğunu görmesi hayırlıdır. Şifa bulmaya ve evlat sahibi olmaya delalet eder.

Rüyamızda Bir Erkeğin Adet Olduğunu Görmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda bir erkeğin adet olduğunu görmesi doğru yoldan ayrılarak kişinin zina yapmasına delalet eder. Bu kişi nikâhı olmayan bir kadınla cinsel ilişkiye girecek demektir.

Rüyamızda Adet Kanı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda adet kanı görmek iyi değildir, dürüstlükten uzaklaşmaya, dinden kopmaya ve günah işlemeye işaret eder.

Rüyamızda Karın Ağrısı Çekmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda karın ağrısı yaşayan kişi malını ya da parasını helal olmayan bir işe harcayarak, büyük bir maddi zarara uğrayacak ve sonradan çok üzülecek demektir.

Rüyamızda Kan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda kan görmek hayırlı şekilde yorumlanmaz. Kişi için üzüntü, keder, sıkıntı ve zorluk manalarına gelirken, toplum için de büyük felaketler olacağına işaret eder.

Rüyamızda Arkadan Kan Gelmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyasında arkasından kan çıktığını gören kişi yanlış yoldan çıkacak ve sonunda doğru yolu bulacak demektir. Kan eğer rüya sahibine sürülürse helal olmayan parasını ya da kazancını elden çıkaracak demektir.

Bir önceki yazımız olan Açılmak başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: