Ağda Yapmak

PAYLAŞ:

Rüyamızda Ağda Yapmak

Rüyamızda ağda yapmak, acılardan geçerek pişmek ve olgunlaşmak, daha sonra gelecek olan acılara da direnç kazanmak şeklinde diye yorumlanabilir. Yani rüya sahibinin yaşadıklarından ders alması, hayat tecrübesi edinmesi ve toyluğunu atması manalarına gelir. Rüyamızda ağda yapmak, rüya sahibinin zor ve çetin şartlarda yaşamak zorunda olup bu duruma katlanmasına ve illa da ayakta kalmaya çalışmasına işaret eder. Rüyamızda ağda yapmanın bir diğer anlamı da çok çalışıp, işinin kölesi olup, kazandığı parayı daha sonra krallar gibi harcamaktır. Rüya sahibi çok çalışıp ezilecek ama parasını bütün bu zorluğun acısını çıkaracak şekilde harcayabilecek demektir.

Rüyamızda Ağda Yaptığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin dişini sıkması durumunda büyük bir hayır göreceği manalarına gelir. Yani rüya sahibi zor bir dönemden geçecek ya da işinde çok daha uzun çalışacak ve bu duruma sabır gösterip, kendini zorlayıp dayanırsa sonradan bu işten büyük ekmek yiyecek, başarıya ulaşıp mutlu olacak demektir.

Rüyamızda Ağda Yaptırdığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyasında ağda yaptırdığını gören kişi, bir kimseden sıkıntı alacak demektir. Bu nedenle de üzüntülü günler geçirecek ve bu sorunu hal etmek için uğraşıp duracak diye diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Kıl Görmek Ne Anlama Gelir?

Zenginliktir. Rüya sahibi için kurtuluşa delalet eder. Rüyasında kıl gören kişi fakirlikten kurtulacak, hak ettiği bolluğa kavuşacak ve insanca yaşamaya başlayacaktır. Geleceğin güzel olacağı manalarına gelir.

Rüyamızda Kıl Yolmak Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin ödemekten kaçabildiği kadar kaçtığı bir borcunu yine de ödemek zorunda kalmasına işaret eder. Bu rüya, aynı zamanda rüya sahibinin plansız ve programsız işler yapmasına ve kendisine hayrı olmayacak işlere parasını ve malını harcamasına yorulur.

Rüyamızda Kıl Yutmak Ne Anlama Gelir?

Yanlışa ve günaha batarak kazanılan rızka diye yorumlanabilir. Rüya sahibine hayır gelmeyecek kazançtır.

Bir önceki yazımız olan Açılmak başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: