Ağlayan Kadın Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Ağlayan Kadın Görmek

Rüyamızda ağlayan kadın görmek, rüya sahibinin hayatına girecek ve onun için hayırlı işler yapacak iyi niyetli bir kadına işarettir. Bu rüya çevrenizde bulunan merhametli bir kişiye, yeni arkadaşlar edinip onlarla birlikte güzel işler yapacağınıza da delalet etmektedir. Rüyamızda ağlayan bir kadının gülmeye başlaması, yakın çevrenizde bulunan bir bayanın ecelinin yaklaşmasına; ağlayan bir kadının size dert yanması ise gerçek hayatınızda insanların sorunlarını dinleyip onların ferahlamalarına yardım edeceğinize işaret etmektedir. Rüyasında ağlayan bir adam görmek, gönlü yumuşak ev güzel ahlaklı bir adama yorumlanır ve bu rüyayı gören kişi bahsi geçen şekilde bir kimse ile karşılaşır.

Rüyamızda Ağlamak

Rüyamızda ağlamak genellikle görüş şekline göre yorumlanmaktadır. Rüyamızda ağlamak merhamete, kalp yumuşaklığına, inceliğe ve duyarlılığa işarettir. Rüyamızda sessizce ağlayan kişi, dünya hayatının menfaatlerine ve güzelliklerine sahip olur. Sessizce ağlamak bağıra çağırarak ağlamaktan daha hayırlıdır. Rüyamızda gözyaşlarınızın yanağınızın üzerinden akması, sevinmeye ve mutlu olacağınız bir durumla karşı karşıya kalmaya; gözyaşlarınızın çoğalarak bütün yüzünüzü kaplaması ise çok müjdeli bir haber almaya delalet eder.

Rüyamızda Ağlayan Çocuk Görmek

Rüyamızda ağlayan çocuk gerçek hayatta yardıma ihtiyaç duyan ve muhtaç durumda bulunana insanların sembolüdür. Ağlayan bir çocuğu teselli ettiğinizi görmeniz, insanlara karşı merhamet dolu olduğunuzun ve onlara yardım etmek için elinizden geleni yaptığınızın göstergesidir.

Rüyamızda Ağlayan Kadın Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyamızda ağlayan kadın, gören kişinin naif ve ince bir ruha sahip olduğunu ve insanlara, doğaya ve her şeye karşı bir merhamet içerisinde bulunduğunu göstermektedir. Böyle bir rüya bazen de kişinin içinde bulunana ağlama isteğini de yansıtır. Gündelik hayatında çeşitli sıkıntıları olan ve bunlardan kurtulmak isteyen bir kimsenin, bu duygularını ağlayarak dile getirme arzusunun dışa vurumdur.

Bir önceki yazımız olan Açılmak başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: