share on:

Sibel Hanım Merhaba Rüyanız Hayırlara güzelliklere vesile olsun.

Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bil hayr.. Ey Rabbimiz!.. işimizi kolaylaştır zorlaştırma ve hayırlı bir sonuca erdir.. AMİN.

İsim Sibel
Gorulen-Tarih
Rüyanın Görüldüğü zaman
  • Gece
Başlık Ahşap Ev
Rüyası Merhaba,
Rüyamda 2 katlı ahşap bir evin önündeyim.
Yanımda tanımadıgım bir erkek var. Uzun boylu, uzun siyah pardesü var yüzünü görmedim,hatırlamıyorum. Elinden anahtarı alıp kapıyı açıyorum içeri giriyoruz odaları dolaşmaya başlıyoruz yeni ilk kez gördüğüm bir ev. Yanımdaki kişiyi tanımıyorum ama müdürüm yada yöneticimmiş gibi çekiniyorum mesafeliyim. Telefonu calıyor bir bayanla konuşuyor, kadın sesi duydugum için bu durumdan hoşlanmıyorum ve kapının önüne çıkıyorum. Yorumunuzu rica ediyorum. İyi günler.

İyi Günler Sibel hanım. Rüyanızda 2 katlı ahşap ev görmek iyi şeylere yorumlanmaz.

Hayattan beklentileriniz var bu beklentileriniz için olumsuz durumlara girmenize yorumlanabilir. Bir insanla tanışıp o insanla ünsiyet kurmak yakın olmak sevip sevilmek istiyorsunuz. Zamanla o insanın sizin ona verdiğiniz değer kadar değer veremeyebileceği ve hatta telefonda bir kadınla konuşması sizinle iken aynı zamanda  faklı insanlarla olması…

Bu durum hoş olmayan bir durum. Evli iseniz sıkıntılı bir haber alabileceğinize. Evli değilseniz  arkadaşlık vs. gibi durumlarla karşılaşıp yanılabileceğinize işaret.

Size düşen Allah’dan beklemek ve Allah’ın istemediği hoşlanmadığı bir arkadaşlık kurmamak olması… Eğer duygularınıza sahip çıkamazsanız sıkıntılara düşebilirsiniz. Çünkü Bir bayan yabancı bir erkekle nikahı olmadan ünsiyet kuramaz ve onunla hemhal olamaz olmamalı. Rüyaya göre böyle bir girişiminiz olabileceği ve bununda hakkınızda hayırlı olmadığı anlaşılıyor.

Giyimi sözleri ve görünümü uzun boylu olması vs. beklentileriniz.  2 Katlı olması da bu sıkıntıların biraz daha fazla olabileceğine işaret olabilir.

Her namaz sonrası hakkımda hayırlısını nasip eyle Ey Rabbim diye dua etmelisiniz. Hakkınızda en hayırlısı olana ulaşmanız dileğiyle.

 

 

Bir önceki Rüya yorumumuz olan Rüyada bir varlıkla bilgi içerikli konuşma - (İbrahim Bey) başlıklı Rüya Tabiri cin görmek, Gizemli Varklıklarla konuşmak ve vesvese görmek hakkında bilgiler verilmektedir. Acaba ne manaya geliyor diyorsanız inceleyin.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: