Aldatılma Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Aldatılma Görmek

Rüyamızda aldatılma görmek, rüyayı gören kişinin güzelliklerle karşılaşacağına, Allah’ın lütuflarını bulacağına, şifa göreceğine, bolluğa, berekete ve zenginliğe ulaşacağına, herşeyin en kalitelisine sahip olacağına, işinde çok ilerleyeceğine ve yükseleceğine delalet eder. Rüya sahibinin ağız tadına göre bir hayat yaşayacağına, bunun için gerekli olan tüm fırsatlara sahip olacağına, parasızlık derdinden kurtulacağına, rahatlayacağına ve ferahlayacağına diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Eş Tarafından Aldatılma Ne Anlama Gelir?

Rüyasında eşi tarafından aldatıldığını gören kişi, eş bakımından çok şanslı olacak demektir. Rüya sahibinin bir dediğini iki etmeyecek, tüm kahrını, huysuzluğu, hastalığını çekecek, eksilerine göz yumacak ve onu ilk günkü kadar çok sevecek bir eşi olacağı manalarına gelir.

Rüyamızda Aldatılma Korkusu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin bazı konularda güven sorunu yaşadığına işaret eder ve rüya sahibinin yaşama dair gerçekten de bazı korkuları olduğuna rivayet edilir. Kişinin gelecekten, meslek hayatından, kazançtan ve mutluluktan yana bazı soru işaretleri taşıdığına yorulur.

Rüyamızda Eski Sevgili Tarafından Aldatılmak Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin bir arkadaşı ya da dostuyla arasının açılmasına neden olacak tatsız olayların yaşanacağına, araya soğukluk ve ayrılık gireceğine delalet eder. Rüya sahibinin iyi geçim halinde olduğu bir kimseden hiç beklemediği şeyler göreceği şeklinde diye yorumlanabilir.

Rüyamızda İhanete Uğramak Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin kadın ya da erkek olması fark etmeksizin haksızlığa uğramaya, gözyaşı dökmeye, kederlenmeye ve bazı kişilere karşı açık açık isyan etmeye alamet eder. Rüya sahibinin bazı kişilerin çirkin sözlerine ve hakaretlerine maruz kalacağına rivayet edilir.

Rüyamızda Arkadaş Tarafından İhanete Uğramak Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin tüm sinirlerini alt üst edecek ve onu strese sokarak, kötü ve zor günler geçirmesine neden olacak sorunların yaşanacağına işaret eder. Rüya sahibinin neşesi kaçacak demektir.

Bir önceki yazımız olan Açılmak başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: