Altın Diş Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Altın Diş Görmek

Rüyamızda altın diş, ticaret yapmaya ve kazanç elde etmeye yorulmaktadır. Yine bazı âlimlere göre gönül ilişkisidir ve kısa süre içerisinde mutlu olacağı bir eşe kavuşmadır. Bu rüya tüccarlar için bol kazançlı bir iş, ele geçecek çokça mal ve ganimettir. Yine başka bir yoruma göre ise zorluktan sonra kolaylığa, sıkıntı çektikten sonra rahatlamaya işarettir.

Rüyamızda Kendisinin Değil de Başkasının Altın Dişini Görmek

Rüyamızda bir başkasına ait altın diş görmek dişin sahibinin durumuna göre yorulmaktadır. Bu kişi evli ise çok hayırlı ve çok güzel bir çocuğa sahip olur. Eğer bekar ise yakın zamanda iyi bir kısmeti çıkar ve evlenir. Bazı alimlere göre ise bu rüya oldukça zengin ve kuvvet sahibi bir adamdır.

Rüyamızda Altın Dişinin Düştüğünü Görmek

Bu rüya pek çok şekilde yorulabilmektedir. Bazen bu rüya elden giden paraya işarettir. Mal kaybetmek, iş hayatında bazı sorunlar yaşamak olarak yorulabilir. Bazen de bu rüyayı gören kimsenin günahlardan sakınıp, hatalardan arınmasıdır. Bu rüyayı gören artık hata yapmaz ve geçmiş günahlarına tövbe eder.

Rüyamızda Bir Kadının Dişinin Düştüğünü Görmesi

Bu rüya hamile bayanlar için hayırlı ve sağlıklı bir evlada işarettir. Bu rüyayı gören kimse yakın zamanda çok güzel bir çocuğa kavuşur. Hamile olmayan bayanlar için de çocuk sahibi olmak ve gebe kalmaktır.

Rüyamızda Gümüş Diş Görmek

Rüyamızda gümüş bir dişe sahip olan kimsenin güzel ahlaklı olması manalarına gelir. Bu rüyayı gören kişi dürüst, iyi kalpli ve takvalı bir kişidir.

Rüyamızda Dişlerinin Tamamının Düştüğünü Görmek

Bu rüya çok uzun ömre işarettir. Rüyamızda tüm dişlerinin döküldüğünü gören kimse tüm soyundan daha fazla bir ömre sahip olur ve çok uzun yıllar yaşar. Bu rüya aynı zamanda kendisinden türeyecek hayırlı bir neseptir.

Bir önceki yazımız olan Alerji Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: