Anne Ve Baba Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Anne Ve Baba Görmek

Rüyamızda anne baba görmek, hayırlı ve bereketli günlerin habercisidir. Bu rüya oldukça güzel bir rüyadır. Rüyasında anne baba gören kişi uzun, güzel ve sağlıklı bir ömre sahip olur. Rüyayı gören kişi tüm sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulur. Eğer hastalığı varsa bu hastalıklardan şifa bulur. Yine arzuların gerçekleşmesine ve ömür boyu mutlu olunmasına da işarettir.

Rüyamızda Annesini veya Babasını Ölmüş Görmek

Rüyamızda anne veya babasından birini veya ikisini ölmüş gören kişi güzel bir havadis alır. Bu rüya uzun süredir beklenen haberin gelmesine, umut edilene ulaşmaya ve sıkıntılardan kurtulmaya delalettir.

Rüyamızda Annesi ile Kavga Ettiğini Görmek

Rüyamızda annesi ile kavga eden kişi, dünyada bazı başarısızlıklara uğrar. Bu rüya maddi sıkıntıya, elden çıkacak paraya, iş hayatında yaşanılacak zorluklara da işarettir.

Rüyamızda Anne Olduğunu Görmek

Rüyamızda anne olan, bir bebeğe sahip olan kadın yaşadığı büyük bir kederden kurtularak sevinir ve feraha kavuşur. Rüyamızda anne olmak umduğuna ulaşmaya ve ihtiyaçlarını görmeye yorulur. Annelik dünya ve ahiretteki huzurdur. Yine rüyada sağlıklı, güzel bir çocuğa sahip olan gerçekte de rüyada gördüğüne benzer bir bebek sahibi olur.

Rüyamızda Anne Babayı Güler Yüzle Görmek

Rüyasında anne babasını gülerken gören kişi ummadığı yerlerden hayırlar elde eder. Bu rüya elde edilecek kazançlar ve her anlamda ele geçecek mutluluk dolu günlerdir. Anne veya babayı rüyada ağlarken görmek ise alınacak güzel bir habere işarettir.

Rüyamızda Anne Babadan Dayak Yediğini Görmek

Rüyasında anne veya babasından dayak yiyen kişi deneyimli ve ahlaklı bir büyükten öğüt alır. Bu rüya nasihate, doğru yolu gösteren bir ihtiyara yorulabilmektedir. Yine bu rüya hatalardan dönmeye veya günahlardan pişmanlığa da işaret edebilmektedir.

 

Bir önceki yazımız olan Alerji Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: