share on:

Elif Hanım Merhaba Rüyanız Hayırlara güzelliklere vesile olsun.

Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bil hayr.. Ey Rabbimiz!.. işimizi kolaylaştır zorlaştırma ve hayırlı bir sonuca erdir.. AMİN.

İsim elifg
Gorulen-Tarih 1993-09-23
Rüyanın Görüldüğü Zaman
  • Gece
Başlık erkek arkadaşın eve gelmesi
Rüyası rüyamda erkek arkadaşım evimize geliyordu,ancak evimiz farklı yerdeydi farklı bir evdi ağaçlar arasında köy evi tarzında bir evdi erkek arkadaşıma ailemin onu farketmeyeceğini evde çok misafir olduğu için onuda misafirlerden bir sanacaklarını söyledi,o kenarda konuşmadan oturdu daha sonra tekrar babamların yanına geçti ve orada da sessiz bir şekilde oturdu bunu yorumlarsanız sevinirim.

 

Elif hanım  Rüyada erkek arkadaşınızın evinizi ziyaret maksadı ile değilde sizinle yakınlığı olduğu için anne babanıza gözükmekten aynı zamanda da evdeki misafirlerden biri sayılacağını söyliyerek ailenizin ortamına girmesi…

Bu Sizin için iki şeye yorumlanabilir.

1. Ya hayırlı size fayda sağlıyacak bir süreç içerisine gireceksiniz.

2. Yada Sıkıntılı bir süreç…

Ailenizin tepkisine göre rüyayı detaylandırıp  bildirseydiniz yorumlamamızı daha teferruatlı yapardık.

Evde çok misafirin olması kafanızın dağınıklığına düşüncelerinizin çokluğuna. Erkek arkadaşı dediğiniz  kişide hayatınızda  yer tutmaya çalışan yeni bir süreç  buna  alışamayabilirsiniz.  Hakkınızda  hayırlı şeylerin olması dileğiyle.

Bir önceki Rüya yorumumuz olan Ölen birinin yeninden ölmesi - (Merve Hanım) başlıklı Rüya Tabiri anneanne görmek ve anneanne ölmüş olduğunu görmek hakkında bilgiler verilmektedir. Acaba ne manaya geliyor diyorsanız inceleyin.

En Sık Arananlar:

1 Yorum

  1. Kız arkadaşım bizim eve geliyordu ama saçı çok kısa gerçek hayatta baya uzun rüyada baya kısa erkek gibi ve benle beraber yatmak istediğini söyledi bizim evin yukarısında beni bekliyordu gittiğimde ise orda annem vardı ve annem kız arkadaşımı koyduğunu gördüm sizce neye işaret bu hemen cevaplarsanız sevinirim.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: