Aşermek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Aşermek

Rüyamızda aşermek, rüyayı gören kişinin kendisi için çok büyük sürpriz olacak gelişmelerin yaşanacağı manalarına gelir. Rüya sahibinin sevinç içinde olacağına, mutluluğunun katlanacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, güvendiklerinin kendisini yarı yolda bırakmayacağına, layık olduklarının Allah tarafından da, kul tarafından da kendisine nasip edileceğine diye yorumlanabilir. Şans, kısmet, uğur, iyilik, güzellik ve hayır olarak kabul edilir.

Rüyamızda Hamile Olup Aşermek Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin ideallerini yerine getirme şansı elde edeceğine, bu yönde aşama kaydedeceğine ve yeni yollara ulaşacağı fırsatlara sahip olacağına, bu durumun da kendisini her geçen gün hayallerine bir adım daha yaklaşmasına vesile olacağına delalet eder.

Rüyamızda Karpuz Aşermek Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin hem gönül hoşluğu hem de ağız tadı içinde olacağına, sıkıntısız, sorunsuz ve çilesiz bir dönem geçireceğine bu sürede kendisi için çok faydalı, verimli ve bereketli işler yapacağına, bu sayede kariyerinin de zirvesine yükseleceğine diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Erik Aşermek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda erik aşermek iki şekilde açıklanır. Rüyayı gören kişinin uykusunda ekşi erik aşermesi şer olarak kabul edilir ve aksiliğe, başarısızlığa, mutsuzluğa ve musibete alamet ettiği ile yorumlanır. Rüya sahibinin uykusunda tatlı eriğe aşerdiğini görmesi de hayır olarak görülür ve müjde olduğu yönünde yorumlanır.

Rüyamızda Tatlı Aşermek Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin kazancını büyük bir zevkle, huzurla ve ağız tadı içinde yiyeceğine, yaşamdan istediklerini alacağına, böylece hayatından memnun olacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin rahatlığa, bolluğa, berekete ve zenginliğe kavuşacağına ve iyi şartlarda yaşayacağına alamet eder.

Rüyamızda Kiraz Aşermek Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin işlerinin kolaylaşacağına, hayatının olumlu şekilde devam edeceğine, sürpriz gelişmelerin arka arkaya geleceğine, sırtındaki ağırlığın ve yükün azalacağına, yolundaki engellerin kalkacağına, bunun da kendisini istediği hayata adım adım taşıyacağına yorulur.

Bir önceki yazımız olan Alerji Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: