share on:

Emre Bey Merhaba Rüyanız Hayırlara güzelliklere vesile olsun.

Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bil hayr.. Ey Rabbimiz!.. işimizi kolaylaştır zorlaştırma ve hayırlı bir sonuca erdir.. AMİN.

İsim Emre
Gorulen-Tarih 2018-03-02
Rüyanın Görüldüğü Zaman
  • Sabah Namazından Sonra
Başlık Ata binmek
Rüyası Abimin rüyası rüyasında beni ve kendini kahverengi atlara bindiğini görmüş atlar hızlıca koşuyorlarmış atlar çok büyükmüş

Emre bey Abinizin rüyasınız bize göndermişsiniz.

Rüyasında kendisi ve siz özellikle kahve rengi atlara binmişsiniz.

Atlar hızlı koşuyormuş.

Çok güzel bir rüya hakkınızda hayırlısı olsun inşallah.

Rüyada Ata binmek Atın durumuna rengine göre iş hayatına  işaret olabilir. Abin ve sen İş hayatında ortak bir çalışma ile hızlıca zengin olabilir güzel kazançlar elde edebileceğinize yorumlanabilir.

Bu durumda ortaklaşa kurduğunuz bir işte beraber çalışarak helalinden kazanabilirsiniz.

Günümüz insanları Banka Kredisi ile iş kuruyor ve bu para ile hayatlarını sürdürüyorlar. Rızkı  geniş olsa bile faizle iş tutmaktan dünyaca belki kısa süreliğine zengin ama ahiretçe en fakir insanlar oluyorlar.

Rüyanızın durumuna göre önünüz açık. Ama eğer sermayeniz yoksa bu sermayeyi banka kredisi gibi şeylerle yapacak olursanız… Rüya alemine merhaba çünkü dünyada ki zenginlik eğer helal ise Allah lutfundan vermiştir. Haram yollardan kazanılmışsa Allah Gazabından vermiş demektir. Rüyadan uyanıncada elde avuçta Rüsvay olmaktan başka bir şey kalmaz.

O halde Dikkat etmelisiniz. Sermaye konusunda sorunlarınız varsa bankalarda kredi arayışlarına girmemenizi tavsiye ederiz. Çünkü Dünyayı kısa süreliğine mamur Ahireti sonsuz yaşamınızı perişan hale getirirsiniz.

Bakara Suresinde 279. Ayetinde Mealen Şöyle buyuruyor.

“Eğer böyle yapmazsanız, Allah ve Resûlüyle savaşa girdiğinizi bilin. Eğer tövbe edecek olursanız, anaparalarınız sizindir. Böylece siz ne başkalarına haksızlık etmiş olursunuz, ne de başkaları size haksızlık etmiş olur.”

Yani Allaha ve Resulune savaş açarak zengin olmak vardır. Birde alın teri ile zengin olmak vardır.

Faiz dinimizce neden yasaktır?. Emeksiz kazanç sağladığı için alanda hata eder veren de hata eder.

O halde değerli Ahmet kardeşim. Faizle iş tutmayın. Önünüz açık Abinizle hangi iş olursa olsun alın teri ile çalıştığınız sürece kazanabileceğinize yorumlanır. Hakkınızda hayırlısı olması dileğiyle.

 

Bir önceki Rüya yorumumuz olan Ünlü Şarkıcı Görmek - ( Ahmet Bey ) başlıklı Rüya Tabiri Şarkıcı görmek, Ünlü birini görmek ve Ünlü şarkıcı görmek hakkında bilgiler verilmektedir. Acaba ne manaya geliyor diyorsanız inceleyin.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: