Ay Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Ay Görmek

Rüyamızda ay görmek hayırlara işaret eder. Kazancın çoğalması ile birlikte hane içindeki saadetin ve bolluğunda çoğalmasına, alım gücünün artmasına, kimseye muhtaç olmadan rahatça ve konfor içinde yaşamaya, eşler arasındaki dayanışmaya, anlaşmaya ve ağız tadı ile bir ömür mutlu geçinmeye delalet eder.

Rüyasında ay gören kişinin hanesi her zaman aydınlık ve ferah olur. Bu kişinin ailesindeki fertlerin birbirine karşı sesleri dahi yükselmez çünkü aile içinde bireylerin birbirine olan saygıları sonsuzdur. Olur da bir sorun çıkarsa, soğukkanlı bir şekilde, kimse birbirine saygısızlık etmeden, haddini aşmadan, aile içindeki huzurlu ortamı bozmadan, sorunun üstesinden gelinir. Rüyamızda ay gören kişinin gerek aile hayatına gerekse iş hayatına herkes tarafından gıpta edilir.

Rüyamızda Ay Doğduğunu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda ay doğduğunu görmek çok mutluluk verici ve müjdeli bir haberdir. Rüya sahibi hiç beklemediği bir anda küçük ama kendisine kocaman mutluluk verecek bir şey öğrenecek diye diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Ay Işığı Görmek Ne Anlama Gelir?

Dile düşmeye ve bu nedenle de üzülmeye işaret eder. Rüya sahibi için özel olan ve kimse bilmesin diye çok çaba harcadığı bir şeyin herkesçe öğrenilmesine ve rüya sahibinin çok zor durumda kalıp, canının uzun süre sıkılmasına delalet eder.

Rüyamızda Ay ve Güneşi Birlikte Görmek Ne Anlama Gelir?

Aile büyüklerinden ya da çok güvenilen dostlardan fayda sağlamaya, onlar sayesinde zor durumdan ve üzüntüden kurtulmaya, bu kişilere minnettar olmaya yorulur. Rüya sahibinin içine düştüğü zor durumdan dolayı kendisine yardım edecek olan yüce gönüllü ve iyi kalpli kimselerin varlığına delalet eder.

Rüyamızda Dolunay Görmek Ne Anlama Gelir?

En güzel ve en kısmetli işlere sahip olmaya ve her dilediği şeye kavuşmaya diye yorumlanabilir. Mutluluk ve sevinç manalarına gelir.

Bir önceki yazımız olan Alerji Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: