Ayet Okumak

PAYLAŞ:

Rüyamızda Ayet Okumak

Rüyamızda ayet okumak, kişinin güzel ameline, temiz kalbine ve iyi huyuna işarettir. Bu rüyayı gören kişinin eğer bir dileği varsa en hayırlı şekilde kabul olunur. Bu rüya her türlü istek ve arzuların gerçekleşmesine, selamete ve ihsana, bolluk bereketle geçecek bir ömre, sıkıntılardan kurtulmaya, uzakta olanlar için eve dönmeye, korktuğundan emin olmaya, tehlikelerden kurtulmaya, üzüntülerin bitmesine kısaca her türlü rahmet ve berekete işarettir.

Rüyamızda Rahmet Ayetlerini Okumak

Rüyamızda rahmet ayetlerini okuyan kimse Allah’ın merhametine mazhar olarak çektiği sıkıntılardan kurtulur. Bu, oldukça hayırlı ve güzel bir rüyadır. Her türlü kötülüklerden emin olmaya, mutluluğa, bereketle geçecek bir ömre, sıkıntılardan sonra ferahlamaya işarettir. Rüyamızda ölmüş birinin bu ayetleri okuması ahirette yerinin güzelliğine işarettir.

Rüyamızda Azap Ayetlerini Okumak

Rüyasında azap ayetlerini okuyan korktuğundan emin olur. Bu rüya yakında tük sıkıntılarınızın ve korkularınızın geçeceğine, yakın zamanda başınızdaki tüm tehlikelerden kurtulacağınıza; eğer rüyayı gören herhangi birinden çekiniyorsa o kişinin kötülüklerinden emin olmaya işarettir. Rüyamızda ölmüş birinin bu ayetleri okuması ahirette bazı sıkıntılar çektiğinin habercisidir.

Rüyamızda Yasin Okumak

Yasin suresi, Kuran’ın kalbi olarak bilinir. Bu yüzden bu sureyi rüyada okumak her yönüyle hayırdır. Bu rüyayı gören arzu ve isteklerine nail olur. Tüm sıkıntılardan kurtularak ferah ve güzel bir hayat sürer. Bazen de bu rüya uzun ömre, çekilen üzüntülerin bitmesine, her anlamda güzel ve hayırlı bir ömre işaret eder.

Rüyamızda Abese Suresi Okumak

Rüyamızda abese suresi genellikle kibirli olan ve insanları daima küçük gören bir kimseye yapılan uyarıdır. Bu nedenle bu sureyi okuduğunu gören kimse davranışlarına dikkat etmeli ve insanları kırmamaya özen göstermelidir. Bu sure bazen de verilmeyen zekâtların işaretidir.

Bir önceki yazımız olan Alerji Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: