Ayna Kırılması

PAYLAŞ:

Rüyamızda Ayna Kırılması

Rüyamızda ayna kırılması, kötü haberlere delalet eder. Rüya sahibi, yakın zamanda bir kadının ölümü haberini alacaktır. Eşin ölüm haberi gelmesi de muhtemeldir. Eşinin ölümü rüya sahibi için oldukça kederli günler yaşamasına neden olacaktır. Rüyamızda aynanın kırıldığını gören kimse, hayatında oldukça zor günler geçirecektir, manevi açıdan ciddi zarar alacak ve psikolojik zedelenme meydana gelecektir.

Rüyamızda Kırık Ayna Görmek

Rüyamızda kırık ayna görmek, şansızlıkla tabir olunur. Rüya sahibinin son zamanlarda girişeceği işler yolunda gitmeyecek, başarısız sonuçlar alacaktır. Ümit bağladığı olaylar gerçekleşmeyecektir. Rüya sahibinin üzerinde bir uğursuzluk olacaktır ve çevresindeki insanları da etkileyecektir. Rüyamızda kırık ayna görmek bazen de eşin ölümüne yorumlanır.

Rüyamızda Ayna Görmek

Rüyamızda ayna görmek, hayal ve gurur ile yorumlanır. Rüya sahibi yapacağı işlerle kendisi ile gurur duyacaktır. Hayallerini gerçekleştirebilmek için gerekli adımları atacaktır. Rüyamızda aynaya bakarken kendisini bitkin, solgun gören kimse, sorunlarla boğuşacaktır. Hayatında ters giden bazı şeyler olacaktır. Ancak kendisini çok güzel gören kişi, mutlu olacağı olaylar yaşar.

Rüyamızda Ayna Kırmak

Rüyamızda ayna kırmak, beceriksizlikle tabir olunur. Rüya sahibi kendi beceriksizliği ile istediği şeyleri gerçekleştiremeyecektir. Bu nedenle kendisine küsecektir. İnsanların kendisi hakkında neler düşündüğünü kendisine dert eder. Başarısızlıkları kendisine olan güvenini de zedeleyecek ve bundan sonra her işe girerken bir korku olacaktır. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada ayna kıran kimse, ailesinden birinin ölüm haberini alacaktır.

Rüyamızda Cam Kırılması Görmek

Rüyamızda camı eğer rüya sahibi kendisi kırmış ise, üzüntülü haberlerin yavaş yavaş biteceğine, parasal kaygılardan kurtulacağına tabir olunur. Rüya sahibi rüyasında cam parçaları topladığını görmüş ise, biraz yaralayıcı sözlerin içerisinde olacaktır. Kişi, kendi yaptığı bir hatanın bedelini ödeyecektir. Bu duruma hazırlıklı olmalıdır.

Bir önceki yazımız olan Alerji Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: