Azrail Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Azrail Görmek

Rüyamızda Azrail görmek iyi şeylere işaret etmez. Her durumda kötü şeyleri işaret eder. Azrail’in rüyadaki görevi de tıpkı gerçekte olduğu gibidir. Yani ruhun bedenden ayrılarak ebediyete tecelli etmesi manalarına gelir. Rüyasında Azrail’i iyi şekilde görmek ruhun bedenden kolay ayrılmasına, Azrail’i kötü şekilde görmek zor can vermeye delalet eder.

Bir başka rüya tabirine göreyse Azrail’i afiyette görmek, hak yolunda ya da kişinin inandığı bir davada can vereceği şeklinde yorumlanır. Rüyamızda Azrail’le karşı karşıya kalıp cenk etmek ve mağlup olmak da ölmek olarak değerlendirilir. Rüyamızda Azrail’e boyun eğmek ya da el, etek öpmek büyük bir mal varlığına sahip olmaya yorulur. Kişi rüyasında Azrail’e teslim olduğunu görürse hayatta kolay kolay yüzünün gülmeyeceğine delalet eder.

Rüyamızda Azrail Olmak Ne Anlama Gelir?

Kişinin işi ile diye yorumlanabilir. Rüyasında Azrail olduğunu gören kişi, sırf ekmek parası kazanmak için hiç sevmediği ve inanmadığı bir işe girecek demektir.

Rüyamızda Azrail’i Can Alırken Görmek Ne Anlama Gelir?

Güzel bir rüyadır, rüya sahibinin torunlarının torunlarını göreceği kadar yaşamasına ve bu kadar uzun yaşamasına rağmen elden, ayaktan düşmeden, kimseye muhtaç olmadan yaşayacağı manalarına gelir.

Rüyamızda Azrail ile Konuşmak Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin, hayatın her zaman istediği gibi gitmeyeceğini anlamasına neden olacağı bir musibet yaşamasına ve başına hayatın kendisi için de oyunlar oynayacağını görmesine sebep olacak bir olay geleceğine delalet eder.

Rüyamızda Azrail Kılığında İnsan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin kaba bir tabirle arsız olduğu, hatalarından ders almadığını ve bir şeyin yanlış olduğunu bildiği halde onda kendisi için bir menfaat gördüğünde o yanlışı yapmaktan imtina etmediği yorumu yapılır.

Rüyamızda İsrafil Meleği Görmek Ne Anlama Gelir?

Hayırlara delalet eder. Rüya sahibinin dünya döndükçe yüzünün solmayacağı şeklinde diye yorumlanabilir.

Bir önceki yazımız olan Alerji Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

2 Yorum

  1. abi ben daha 10 yaşımdayım ben rüyamda azrail gördüm ve yalvardım lütfen canımı alma dedim ve sonra dedimki rüyada azrail görürsek ne olur ve baktım ve yüzüme hiç gülmiyecekmiş ve az vakit sonra ölcekmişim doğrumu ağladım abi yardım edin mesaj atın

    1. Yok öyle bir şey. Azrail görmek aksine uzun ömürlü olmanın işareti olabilir. Rüyaya göre değişir. Azrail görmek sıkıntı gibi durumlarda ferahlatıcı şeyler yaşayacak günler sizi bekliyor korkmani gerektiren bir durum yok.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: