Bahçe Sulamak

PAYLAŞ:

Rüyamızda Bahçe Sulamak

Rüyamızda bahçe sulamak, rüyayı gören kişinin açık yürekli, temiz kalpli, dini inancı kuvvetli ve iyi bir insan olduğu manalarına gelir. Hak yolunda makbul ve güzel işler yapmaya, bundan dolayı vicdan rahatlığı içinde olmaya, hakka yaklaşmaya, manevi olarak da güçlenmeye işaret eder. Rüya sahibinin yaptığı hayır işlerinden duyduğu huzuru ve hazzı başka hiçbir şeyden alamadığına ve bundan asla vazgeçmeyeceğine delalet eder.

Rüyamızda Bahçe Suladığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Bir kişi rüyasında bahçe suladığını görse o kişi herkesin hayır duasını ve takdirini alacak işlere niyetlenecek demektir. Rüya sahibinin insanların yüzünü güldüreceği ve onlara şifa olacağı işlere girişeceğine ve amacına ulaşarak hem ihtiyaç sahiplerini hem de kendini mutlu etmeyi başaracağına rivayet edilir.

Rüyamızda Hortumla Bahçe Sulamak Ne Anlama Gelir?

Çok hayırlıdır. Bolluk ve bereket olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin işlerindeki başarısının artacağına buna bağlı olarak da terfi ederek daha fazla gelir elde edeceğine işaret eder. Maddi imkânların daha fazlasına kavuşmaya ve geçim derdinden kurtulmaya yorulur.

Rüyamızda Bostan Sulamak Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin özel hayatı ve ev yaşantısı ile diye yorumlanabilir. Aile bağlarını güçlendirmeye yönelik adımlar atmaya, hane içinde aile bireyleri ile dayanışma, birlik, sevgi ve saygı içinde yaşamaya, hoşgörüye, anlayışa ve hoş sohbete işaret eder. Özellikle de eşler arasındaki muhabbetin koyu olacağına yorulur.

Rüyamızda Ağaç Sulamak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda ağaç sulamak da bahçe sulamak kadar hayırlıdır ve hemen hemen aynı anlamlar geldiği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin elinin bolluğuna, cömert kişiliğine, paylaşımcı bir karakteri olduğuna, her can için çabaladığına ve en büyük mutluluğu başkalarını mutlu etmekte bulduğuna alamet eder. Rüyayı gören kişinin varını yoğunu en fazla iyilik yapmak için kullanacağına işaret eder.

Bir önceki yazımız olan Alerji Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: