Baraj Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Baraj Görmek

Rüyamızda baraj görmek, rüya sahibinin hayatı boyunca çalışıp çabalayıp, alın teri dökerek bir araya getirdiği kazanca delalet eder. Genel anlamıyla maddi yönden değerlendirilir ve rüya sahibinin kasası olarak diye yorumlanabilir. Rüyamızda baraj görmek, kazancın az olmasına rağmen harcamaların çok fazla olması nedeni ile bütçenin sarsılmasına ve hane içinde geçim sıkıntısı meydana gelmesine diye yorumlanabilir. Bazen de rüya sahibinin kendisine hayır getirmeyecek işlere yatırım yapması nedeni ile yaşanacak geçim sıkıntısı manalarına gelir.

Rüyamızda Baraj Yapmak Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin büyük ve karlı bir işe girmesine delalet eder. Maddi anlamda hatırı sayılır bir sermaye ile atılacak bir işe diye yorumlanabilir. Rüya sahibi bu yatırım için büyük beklentiler içerisindedir ve eğer bu işten umduğunu bulamazsa sadece maddi anlamda zarar etmekle kalmayacak aynı zamanda büyük bir hayal kırıklığı da yaşayacak demektir.

Rüyamızda Baraj Taşması Ne Anlama Gelir?

Çok hayırlı bir rüyadır, rüya sahibinin gelirinin katlanarak çoğalmasına, yediğinin çok daha fazlasının kazanmasına ve biriktirmesine delalet eder. Kısmet kapılarının açılmasına, şansın ve bereketin gelmesine ve bu sayede zenginliğe kavuşmaya işaret eder.

Rüyamızda Baraja Düşmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda baraja düştüğünü gören kişi, kendisine hayrı dokunmayacak kişilerle ahbaplık ediyor ve onların aklı ile hareket ederek, zarar edeceği işlere hiç düşünmeden para yatırıyor demektir. Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda Barajda Yüzdüğünü Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin huzurunun ve keyfinin yerine gelmesine, dertlerinin ve sorunlarının ortadan kalkması sayesinde esenliğe kavuşmasına yorulur. Kişi, sorunlardan uzaklaşacak, silkinip kendine gelecek ve hafifleyecektir.

Rüyamızda Baraj Suyu Görmek Ne Anlama Gelir?

İşlerde verim ve bolluk olacağı şeklinde yorumlanır. Rüyamızda baraj suyu gören kişi, küçük bir dükkânı varken çalışmasının ve sabretmesinin karşılığı sayesinde gelecekte büyük bir şirketin sahibi olacak ve yönetici koltuğuna oturacaktır.

Bir önceki yazımız olan Alerji Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: