Beyaz Fare Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Beyaz Fare Görmek

Rüyamızda beyaz fare görmek, hayır olarak kabul edilmez ve iyi olan şeylerden haber vermez. Sıkıntılı bir hayat sürmeye, rahat ve gün yüzü görmemeye, hastalanmaya, üzülmeye ve çile çekmeye rivayet edilir. Rüyamızda beyaz fare görmek, uğursuzluk olarak kabul edilir ve rüya sahibinin korku dolu, kötü günler yaşayacağı ve hayatından hiçbir şey anlamayacağı manalarına gelir.

Rüyamızda Beyaz Fare Yakalamak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda beyaz fare yakalamak, rüyayı gören kişinin çevresindeki dost gibi görünen ama aslında kendisine karşı samimiyetsiz olan, arkasından konuşan, onu kötüleyen, sahip oldukları için onu çekemeyen kimselerin kendisine karşı hiç de iyi niyetleri olmadığını öğreneceği ve buna karşı önlem alarak, onlardan gelecek olası bir tehlikeyi ve zararı baştan önleyeceği manalarına gelir.

Rüyamızda Beyaz Fare Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda beyaz fare yemek, rüya sahibinin dolaylı olarak harama bulaşacağı şeklinde diye yorumlanabilir. Kişi, başkası tarafından helal olmayan yollardan kazanılmış bir maldan ya da kazançtan nasiplenecek demektir.

Rüyamızda Beyaz Fare Öldürmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda beyaz fare öldürmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve eğitim hayatında önünü kesen sorunların üstesinden geleceğine, çevresinde dostmuş gibi davranıp dedikodu yapan yalanlarını ortaya çıkaracağına ve elini attığı her işte başarılı olunacağına alamet edilir.

Rüyamızda Beyaz Fare Isırması Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda beyaz fare ısırması, rüya sahibinin, gerçekleştirmek istediği planları engellemeye çalışan ve bu amaçla sürekli peşinde olan bir kişiden çok büyük bir kötülük göreceğine diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Beyaz Fare Beslemek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda beyaz fare beslemek, eğitim hayatında ve iş hayatında yaşanan başarıların bazı kişiler tarafından değersiz görüldüğüne ve bu kişilerin bir karalama kampanyası başlattığına işaret edilir.

Rüyamızda Beyaz Fare Sevmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda beyaz fare sevmek, rüyayı gören kişinin, aslında kendisine düşman olan kişileri bilmeden koruyup kolladığına alamet edilir.

Bir önceki yazımız olan Alerji Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: