Beyaz Üzüm Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Beyaz Üzüm Görmek

Rüyamızda beyaz üzüm görmek, farklı şekillerde tabir olunur. Bu rüya, kişinin sahip olacağa iyi bir evlada veya kendi çocuğunun ileride çok hayırlı olmasına ve güzel ahlaka sahip olmasına işarettir. Bazen de bu rüya kazanacağınız helal mala, bereketli kazanca, geçimini güzel yollardan elde eden ve hiçbir zaman harama bulaşmayan bir adama, yakın zamanda terfi etmeye veya tayinin çıkmasına, makam ve mevki sahibi olmaya da delalettir.

Rüyamızda Siyah Üzüm Görmek

Rüyasında mevsiminde siyah üzüm gören kimse hayırlara ve nimetlere kavuşur. Bu rüya bereketle ve bollukla geçecek bir yıla işaret eder. Siyah üzüm gören ve onu yiyen kişinin eline helalinden bir mal ulaşır ve o kimse büyük bir nimete erişir. Mevsiminde olmayan üzüm ise sıkıntı ve kederdir.

Rüyamızda Üzüm Yemek

Rüyamızda üzüm yemek genellikle iş hayatında başarılı olmaya, terfi etmeye ve kişinin makam sahibi olmasına delalet eder. Üzüm yiyen kişi insanların saygı ve takdirini kazanır ve toplum içinde sayılan sevilen bir kişi olur. Bazen de bu rüya idareciliğe ve lider pozisyonuna yükselmeye yorumlanır.

Rüyamızda Kırmızı Üzüm Görmek

Rüyamızda kırmızı üzüm gören veya ondan yiyen kimse hayırlı bir söz işitir. Bu rüya özellikle mevsiminde ise güzel şeylere ve kişiye ulaşacak hayırlı nimetlere yorumlanır.

Rüyamızda Bağda Üzüm Görmek

Rüyamızda bağda üzüm gören veya onu toplayan kimse, iş hayatında büyük bir çıkış sağlar ve parlak bir geleceğe sahip olur. Bu rüya makamın ve derecenin yükselmesine, kişinin maddi manevi her alanda huzur ve mutluluk sahibi olmasına ve sevineceği müjdeli haberler almasına işaret eder.

Rüyamızda Üzüm Suyu Görmek

Rüyamızda görülen üzüm suyu rüya sahibinin elde edeceği mal ve paraya yorumlanır. Üzüm suyu içen zengin olur.

Bir önceki yazımız olan Alerji Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: