Beyaz Yumurta Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Beyaz Yumurta Görmek

Rüyamızda beyaz yumurta görmek, genellikle kadınla tabir olunur. Bu rüya, eğer gören kişi bekar bir kişi ise güzel ve ahlaklı bir kişi ile evleneceğine, hanımının güzel ahlaklı olmasına evli bir kişi içinse eşinin bahsi edilen şekilde olduğuna ve onunla güzel, hayırlı bir hayat süreceğine işarettir. Beyaz yumurta bazen de hayırlı bir evlada, eşinin hamile olmasına ve güzel bir çocuk dünyaya getirmesine delalet eder.

Rüyamızda Tavukların Yumurtlaması

Rüyamızda tavukların yumurtlaması çocuk sahibi olmaktır. Bu rüya, erkekler için eşin hamile olmasına, kadın ise yine hayırlı ve güzel bir çocuk dünyaya getirmesine işarettir. Tavuğun yumurtlaması bazen de hayırlı bir işe girişmenize ve işinizde başarılı olup yükselmenize yorumlanır.

Rüyamızda Pişmiş Yumurta Görmek

Rüyasında pişmiş yumurta gören veya yiyen kişi zahmetle bir mal elde eder veya sıkıntı ile bazı menfaatlere kavuşur. Pişmiş yumurta sıkıntıdan sonra ferahlamaya, kişinin bazı insanlardan fayda görmesine, sizi koruyan ve kollayan bir adama da yorumlanır.

Rüyamızda Rafadan Yumurta Görmek

Rüyamızda görülen rafadan yumurta hayırlı bir eşe ve onunla geçireceğiniz hayat delalettir. Bu rüyayı gören kimse eğer bekarsa yakında güzel ve iyi huylu bir hanımla karşılaşır ve onunla istediği gibi bir aile kurarak birlikte uzun ve hayırlı bir  evlilik hayatları olur.

Rüyamızda Yumurtlamak

Bir kişinin rüyasında yumurtlaması yakında evlenmesine, nefsine düşkün olmasına bu nedenle de zaman zaman zinaya yaklaşmasına veya yapmasına, kadınlara olan düşkünlüğe, bu nedenle başına gelecek olan musibetlere, kötü işler peşinde koşmaya işarettir.

Rüyamızda Yumurtadan Civciv Çıkması

Rüyamızda yumurtadan civciv çıktığını gören kişi, evlenir veya çocuk dünyaya getirir. Bu rüya bazen de bozulan işlerin düzelmesine, selamete ermeye, yeni bir işe girmeye delalet eder.

Bir önceki yazımız olan Alerji Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

1 Yorum

  1. Mrb ben evlilik icin istihare yatmisim fakat kimseye yorumlatamadım. Rüyamda yumurta kolisi gördüm 10 yada 15 tane beyaz yumurtalar vardı ama bitanesi kırık ti .beyazı ve sarısı çevresindeki bi kaç yumurtaya bulaşmıştı. Rica etsem yorumlarmisiniz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: