Bina Yıkılması

PAYLAŞ:

Rüyamızda Bina Yıkılması

Rüyamızda bina yıkılması, rüya sahibinin, Allah yolundan çıkıp kötü yola sapmış, helal ve haram ayrımı olmayan, insanlara kötülük yapmayı çok seven bir kişi tarafından zor durumlara düşürüleceğine, bu yüzden hayati tehlikeler atlatacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, sosyal hayatında neredeyse insanlardan soğuyacağına ve içine kapanacağına rivayet eder.

Rüyamızda Depremde Bina Yıkılması Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin, çok sevdiği ve değer verdiği insanlardan birinin çok zor zamanlar geçirdiğine, büyük ve sıkıntılı durumlar yaşadığına, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar ile karşı karşıya kalacağına, yaşadığı sıkıntılar yüzünden çok büyük bir hastalık atlatacağına ve rüyayı gören kişinin bu döneminde bir an olsun bu kişinin yanından ayrılmayacağına işaret eder.

Rüyamızda Yüksek Bina Yıkılması Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin, aile büyüklerinden birinin, çok büyük bir hastalık geçirip uzun bir hastalık dönemi çektikten sonra vefat edeceğine, bu durumun rüya sahibi de dâhil tüm aileyi üzeceğine, uzun bir süre yas tutmak zorunda bırakacağına ve çok zor ve sıkıntılı zamanların yaşanmasına sebep olacağına delalet eder.

Rüyamızda Binaların Yıkılması Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin, ailesinin tamamının çok büyük üzüntüler yaşamasına, çok zor ve sıkıntılı bir dönem geçirmesine ve uzunca bir süre iş hayatında adım atmasını engelleyecek durumlar ile karşılaşmasına neden olacak sorunlar yaşamasına ve bu sorunlar yüzünden uzunca bir süre iş hayatını boşlayacağına işaret eder.

Rüyamızda Apartman Yıkılması Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin, iş hayatında yapacağı bir çalışmanın, çok büyük ses getireceğine, çok büyük ve hayırlı kazançlar sağlayacağına, çok daha iyi işler yapıp insanlar arasında saygı görmesine vesile olacağına, büyük bir iş kurup kendi ekmeğini kendi kazanabilecek duruma geleceğine ve bu sayede kimseye eğilmeden para kazanacağına alamet eder.

Bir önceki yazımız olan Alerji Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

En Sık Arananlar:

5 Yorum

 1. Assalamualaikum ben ruyamda deprem oludunu gordum o sirada ben gezmeye gitmisim ve guclu bir deprem basladi birden binalarin yikilmasini izledim korku icinde eve dogru kosdum bi baktimki bizim binaya hic bir hasar gelmemis ama deger binalardan hic bir derek yok bu ne anlama gelir
  Bu ruyami tabirlerseniz sevinirim

 2. ruyamda eski yasadigim mahallede deprem oluyor
  evin icerisinde depreme yakalaniyorum daha sonra disari cikiyorum
  dagin tepesindeki yuksek binalarin komple coktugunu goruyorum her yer toz bulutu seklinde
  yanimda kardesim yada tanimadigim biride beliriyor erkek cinsiyetinde
  ve sonra 2014 te rahmetli olan annem beliriyor.
  arkami donuyorum ve denizi goruyorum yuksek bir yerden denizin ortasinda bembeyaz bir kayalik var kayaligin ust yuzeyi cukur seklinde ve icleri deniz suyu ile dolu berrak bir sekilde yanimdaki erkege oraya gitmek istedigimi soyluyorum ve o birden bulundugumuz yukseklinden denize atliyor.
  2 adet gemi geciyor o sirada birisinden kil payi kurtuluyor arkasindan ben atliyorum ve annemde pesimden geliyor.
  yorumlarsaniz sevinirim iyi yada kotu ne olursa..

 3. Ruyamda karanlik bir yerdeyim sol tarafimda annem sag tarafimda ayrildigim esim var annem cok karanlik bir yere cekiliyor cigliklar icinde yesil arayada yesil bir perde cekiliyor sag tarafda esim sinirle kazdigi kendi boyu kada kabir gibi kazdigi bir cukur va ici ziftli sanki kapkara benim yanimdan ofkeyle ayriliyor soylenerek oraya yatiyor uzerine annemle ayni renk koyu yesil bir ortu cekiyor ortunun uzerin de canli pembe beyaz guller var..bende hafif karanlikta her iki yerede uzgun ve korkuyla bakiyorum ..ruyami yorumlarsaniz cok sevinirim tesekkur ederim.

 4. Rüyamda başka bir şehire gittiğimi ve otel aramak için gezinirken bir taraftan telefonla bir yerleri aramaya çalışıyorken önünden geçtiğim tarihi yüksek bir bina aşırı yağmur sebebiyle içi su dolmuş ve ön cephesi yıkılmaya başlamıştı. Binanın içinden baraj kapaklarından akar gibi su akıyordu. Binanın içindeki insanlar duvarları yıkılan ön cepheden kendilerini aşağıya atıyorlardı. Yanımdaki kadın telefonuyla video çekiyordu. Düzgün çekemiyor diye elinden alıp ben çekmeye başladım. İnsanlar küçük karıncalar gibi kendilerini aşağıya atıyorlardı. Sel ve yağmur durduktan sonra bi adam binanın önünde bizi sıraya dizmiş bişeyler anlatıyor. Binaya girmemizi ve normal yaşantımıza devam etmemizi istiyordu. Ben de ‘hayır sakın içeriye girmeyin diye insanları uyarıyordum’

 5. Ruyada bina yikiliyor ustumuze 3kisiyiz olduk diyoruz ama sonra bi bakiyoruz bize bisey olmamis cok seviniuoruz

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: