Boru Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Boru Görmek

Rüyamızda boru görmek, rüya sahibinin karlı yatırımlar yapacağına, adımlarını dikkatli atıp iyi yerlere geleceğine ve sorunlar için en doğru çözümleri bulacağına yorumlanır. İş hayatının katı kurallarında yapılacak değişiklilerle yeni bir iş kolu oluşturulacağı ve destek verilen kişilerin çalışmalarından da  kar sağlanacağına işaret eder.

Rüyamızda Su Borusu Görmek   Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda su borusu görmek, boru görmekle aynı anlama gelir. Girişilen işlerden mal ve mülk kazanılacağına ve refah içinde yaşanacağına delalet eder.

Rüyamızda Boru Çalmak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda boru çalmak, rüya sahibinin, çok güvendiği, sürekli yardımcı olmaya çalıştığı ve ailesiyle tanıştırdığı kişinin aslında göründüğü gibi biri olmadığına, hilekar ve düzenbaz birisi olduğuna ve ilişkilerinde politik davrandığına işaret eder.

Rüyamızda İngiliz Anahtarı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda ingiliz anahtarı görmek, rüya sahibinin sıkıntılarından kurtulmasına, yaşadığı azaptan kurtulmasına ve girdiği depresyondan çıkmasına yorulur. Zor bir işin altından kolaylıkla kalkılacağına da yorulur.

Rüyamızda Musluk Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda musluk görmek, evin bereketinin ve bolluğunun artmasına, parasızlıktan doğan problemlerin çözümüne ve yarım kalan işlerin hızlı bir şekilde sonlandırılmasına delalet eder. Aile içinde yaşanmış bir huzursuzluğun aile büyüklerinden biri tarafından çözüleceğine ve tartışmaların tatlıya bağlanacağına yorulur. Ayrıca hayırlı bir hayat yaşanacağına işarettir.

Rüyamızda Çeşme Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda çeşme görmek, tez zamanda gelecek paraya ve hayırlı bir kısmetin bulunup, mutlu bir yuva kurulacağına ve iş için yapılan çalışmaların sonuçlarının kısa vadede alınacağına delalet eder.

Rüyamızda Çeşmede Yıkanmak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda çeşmede yıkanmak, çocuk sahibi olunacağına, sağlık konusunda iyi haberler alınacağına ve mutlu bir ömür geçirileceğine yorumlanır.

Rüyamızda Conta Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda conta görmek, kıskanılan ve imrenilen bir kişi olmaya ve tüm engellemelere rağmen iş hayatında büyük başarılar ve saygı kazanmaya delalet eder.

Bir önceki yazımız olan Alerji Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: