Boşanmak

PAYLAŞ:

Rüyamızda Boşanmak

Rüyamızda boşanmak hayırlı değildir, fırtınalı günlere, çatırdayan evliliklere, üzerinde kara bulutların dolaştığı ilişkilere delalet eder. Rüya sahibini çok zor günler bekliyor demektir. Rüyasında boşandığını gören kişinin kafası allak bullak olacak ve bazı kararlar almakta zorlanacak demektir.

Bir erkeğin rüyasında boşandığını görmesi sürpriz gelişmeler yaşayacağı ve hayırlı şeylerle karşılaşacağı manalarına gelir. Bu kişi büyük bir iş teklifi alacak ve bu iş kendisine uğur getirecek, arka arkaya başka teklifler de alacak demektir.

Rüyamızda Boşanmak İstemek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda boşanmak istemek farklı şekillerde diye yorumlanabilir. Bir rüya tabirine göre kişinin para sıkıntısından kurtulmasına, diğer bir rüya tabirine göre de tam tersi şekilde para sıkıntısına düşerek çetin günler geçirmesine işaret ettiği yorumu yapılır.

Rüyamızda Aldatmak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda aldatıldığını gören kişi için, kendisine nurlar yağacağı ve Allah’ın kudretinin üzerinde olacağı şeklinde diye yorumlanabilir. Bu kişi her zaman Allah’ın yardımı ile mükâfatlandırılacak demektir.

Rüyamızda Aldatılmak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda aldatıldığını gören kişi tabir yerindeyse Allah’ın lanetine ve gazabına uğrayacaktır. Rüya sahibi büyük bir günaha ortak olacak ya da hak yolunu terk edecek demektir.

Rüyamızda Kavga Etmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda kavga etmek, gerçek anlamıyla diye yorumlanabilir. Büyük fikir çatışmalarına ve büyük görüş ayrılıklarına işaret eder. Rüyamızda kavga ettiğini gören kişi biriyle, ömrünün sonuna kadar bir daha isimlerini dahi duymaya tahammül edemeyecekleri kadar büyük bir kavgayla yollarını ayıracaktır.

Rüyamızda Evlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda evlenmek sıkıntı, zorluk ve kötü haberler almaya delalet eder. Aynı zamanda da rüya sahibinin Allah’ın kudreti ile karşılaşacağına ve her zaman güvende olacağına, kazalardan ve belalardan korunacağına diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Ayrılmak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda kişinin istemeyerek ve üzülerek ayrılması sıkıntıya, omuzlarından yük kalkmışçasına adeta göbek atarcasına ayrılması ise mutlu olmasına delalet eder.

Bir önceki yazımız olan Alerji Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: