Boşluk Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Boşluk Görmek

Rüyamızda boşluk görmek, rüyayı gören kişinin maneviyatını çökerten, onu mutsuz kılan, içinde her zaman bir burukluk hissetmesine neden olan bir sorunu olduğu manalarına gelir. Rüya sahibinin huzurunun, keyfinin ve ağız tadının yarım kaldığına, içindeki manevi eksikliğin kendisini tam olarak iyi hissetmesine ve hayatın tadını doyasıya çıkarmasına izin vermediğine rivayet edilir.

Rüyamızda Boşlukta Yürümek Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin emin olmadan bir yola çıkacağına, bir işe soyunacağına ya da bir atılım yapacağına işaret eder. Rüya sahibinin güvenliğinden ve kazancından emin olmadan yapacağı yatırımlar nedeni ile sonradan telaşa düşeceği şeklinde kabul edilir.

Rüyamızda Boşluktan Düşmek Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin beklentilerinin gerçekleşmemesi nedeni ile büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağına, kendisini yaralanmış, darbe almış, yenilgiye uğramış hissedeceğine, çok üzüleceğine ve de bir süre toparlanamayacağına işaret eder.

Rüyamızda Boşluktan Atlamak Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin tehlikeli işlere atılacağına, malını ve canını riske edeceğine, gözü kara davranarak önemli ve büyük kararlar alarak böyle adımlar atacağına diye yorumlanabilir. Rüya sahibi özellikle ticarette çok cesur ve rakip tanımayan kişi demektir.

Rüyamızda Boşlukta Uçmak Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin gönlünün ferahlamasına, kendisini de son derece hafif hissetmesine vesile olacak müjdeli haberler alacağına, mutlu olacağına deyim yerindeyse adeta ayaklarının yerden kesilmiş gibi hissedeceğine rivayet edilir.

Rüyamızda Boşlukta Olmak Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin gerçek hayatta bazı duyguların eksikliğini duyduğuna diye yorumlanabilir. Rüyayı gören kişinin kendisini bazı özel ve kutsal duygulardan yoksun hissettiği manalarına gelir ve bunun da içinde doldurulamayacak ve tarif edilemeyecek hislere neden olduğuna delalet eder.

Rüyamızda Merdiven Boşluğu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin aradığı mutluluğu bulmak için emek vermesi, fedakârlık yapması, çalışması ve inanması gerektiğine aksi takdirde hayallerine kavuşmasının mümkün olmayacağına alamet eder.

Bir önceki yazımız olan Alerji Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: