Bostan Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Bostan Görmek

Rüyamızda bostan görmek, rüya sahibinin kararlı ve tutarlı oluşuna işaret eder. Kişi ne istediğini iyi bildiği için hep başarılı ve mutlu olacak demektir. Tövbe ettiğini bir daha asla yapmayan, sözünün arkasında duran, iki eli kanda olsa bir defa yapacağım dediği bir işi yine de yerine getiren bir kişinin varlığı ile diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Bostan Ekmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda bostan ekmek, rüya sahibinin ekmeğinin de kazancının da helal olduğuna ve helal yollardan, alın teri, bilek gücü ile kazanılmasına işaret eder. Kişi, hak yolundan, ayrılmadan, inancını eksiltmeden ve ekmeğini lekelemeden rızkını çıkartıyor demektir.

Rüyamızda Bostan Sulamak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda bostan sulamak, işlerin açılmasına, hayatın düzene girmesine, uzun zamandan beri hallolmayan sorunların çözüme kavuşturulmasına işaret eder. Rüya sahibinin hayatında mutluluk verici güzel gelişmeler yaşanacak, kişi huzura ve esenliğe kavuşacak diye diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Bostan Olmak Ne Anlama Gelir?

Rüyasında bir bostan olduğunu ve zengin sebze ve meyve verdiğini gören kişi hem maddi zenginliğe hem de gönül zenginliğine sahip olan kişidir. Nerede bir fakir ya da düşkün var onlar için seve seve malından ve parasından vermeye hazırdır derler.

Rüyamızda Bostan Sebze ve Meyve Bahçesi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda bostanda sebze ve meyve bahçesi görmek, büyük şans ve büyük zenginlik olarak değerlendirilir. Kısmet ve şans kapılarının açılacağına, malın ve paranın da arttıkça artacağına delalet eder. Kişi Allah’ın nimetlerinden istediğinin de fazlasından faydalanacaktır diye yorumlanır.

Rüyamızda Yeşil Bostan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda bakımlı, güzel ve yeşil bostan görmek sağlıklı, mutlu ve uzun yaşamaya, hayattan her istediğini elde etmeye ve doyasıya eğlenip tadını çıkarmaya diye yorumlanabilir. Rüya sahibinin dilediğince bir hayatı olacağı, huzurunun ve keyfinin de yerinde olacağı manalarına gelir.

Bir önceki yazımız olan Alerji Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: