Bozkurt Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Bozkurt Görmek

Rüyamızda bozkurt görmek, rüyayı gören kişinin gözü kara, dişli, kararlı ve güçlü bir insanla karşılaşacağına, ondan manevi anlamda zarar göreceğine, onunla ne kadar dost olmaya çalışsa da, aynı karşılığı alamayacağına ve artık bu durumu zorlamaktan vazgeçeceğine alamet eder. Rüya sahibinin rekabet edemeyeceği, gerek statü bakımından gerekse maddi güç bakımından kendisinden üstün olan bazı kişilere ve onların yaptığı işlere heveslenmeye yorulur.

Rüyamızda Kurt Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin gerek meslek, gerek sosyal gerekse özel hayatında karşılaşacağı, halden anlamaz, mendebur, bencil, hoşgörü yoksunu, aksi, suratsız diye tabir edilen, aynı zamanda da nursuz ve yüzsüz kimselerle karşılaşacağına yorulur.

Rüyamızda Alaska Kurdu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin hali vakti yerinde, gösterişli, yapılı, tabiri caizse dalyan gibi bir kimse olduğuna, kudretinin ve zenginliğinin her geçen gün artacağına, çevresinin genişleyeceğine, hatırı sayılır ve sözü geçen kişi haline geleceğine diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Sibirya Kurdu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin gerçek olan, kendisine hayır, şifa, mutluluk, getirecek, başarıya ve şifalara kavuşmasına ön ayak olacak, her zaman arkasında durup ona referans verecek bir dostu olacağına diye yorumlanabilir. Rüya sahibine her konuda kefil olacak bir kimsenin varlığına yorulur.

Rüyamızda Alman Kurdu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin insanlara çıkar gütmeden yaklaştığına, onları hiçbir karşılık beklemeden sevdiğine, iyilik yaptığına, nankörlük, hile, yalan nedir bilmediğine, küçük hesaplar yapmadığına, zafiyete düşmediğine, egosuna yenilmediğine işaret eder.

Rüyamızda Kurt Köpeği Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin aceleci davranarak onu çok seven, değer veren, koruyan kollayan ve ona laf söyletmeyen birine karşı aceleci davranarak haksızlık edeceğine, onu yapmadığı şeylerden sorumlu tutacağına, sonradan da haksız olduğunu göreceğine, üzüleceğine, pişman olacağına ve utanacağına rivayet edilir.

Bir önceki yazımız olan Alerji Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: