But Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda But Görmek

Rüyamızda but görmek, rüyayı gören kişinin makbul olan dünya mallarına kavuşacağına, zenginliğine zenginlik, parasına para, lüksüne de lüks katacağına, dünya nimetlerinin en hayırlılarından daha fazla istifade edeceğine, gözünün hiç birşeyde kalmayacağına, hayattan yana her istediğini elde edeceğine ve bunun keyfini süreceğine işaret eder.

Rüya sahibi bulunduğu noktaya hazıra konarak değil emeklerinin karşılığını alarak gelecek demektir. Refah düzeyinin artacağına, rütbenin yükseleceğine, kazancın devamlı olacağına, rızkın kesilmeyeceğine ve hayatın güzelleşeceğine alamet eder.

Rüyamızda But Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin dünyadaki her güzelliğin ve her lezzetin tadına varacağı kadar özel ve ayrıcalıklı bir hayatı olacağına, yokluk çekmeyeceğine, bilakis hiçbir eksiğinin kalmayacağına, parasal konularda kolaylık içinde yaşayacağına, ihtiyaçlarını giderme konusunda hiçbir zorluk yaşamayacağına diye yorumlanabilir.

Rüyamızda But Pişirmek Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin kendisine büyük gelir sağlayan bir meslek dalı ile uğraştığına, kazandığı paranın kendisini tatmin edecek oranda olduğuna, rahat şekilde ve iyi imkânlarda yaşamasına el verdiğine, hiç kimseye maddi sorumluluk duymasına gerek kalmadığına, borçsuz, sıkıntısız ve rahat yaşadığına alamet eder.

Rüyamızda Tavuk But Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin yaptığı kazançlı işler sayesinde ileride bir servete sahip olacağına işaret eder. Rüya sahibinin helal olan mallara, ekmeğe ve paraya sahip olduğuna, alın terinin karşılığını aldığına, dünyada tadını bilmediği hiçbir nimetin, keyfini sürmediği hiçbir fırsatın olmadığına, yazları tatilinden geri kalmadığına ve konfor içinde olduğuna rivayet edilir.

Rüyamızda Koyun Budu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin asla bitmeyecek bir zenginliğe kavuşacağı manalarına gelir. Rüya sahibinin tapularının, araba ve ev anahtarlarının, kasada da bol parasının olacağına, yaşamının gösterişi ile dikkat çekeceğine, herkesin imrendiği ve hayalini kurduğu yaşamın da Allah tarafından kendisine nasip edileceğine delalet eder.

Bir önceki yazımız olan Alerji Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: