Büyük Abdestini Yapmak

PAYLAŞ:

Rüyamızda Büyük Abdestini Yapmak

Rüyamızda büyük abdestini yapmak; büyük bir rahatlığa ve ferahlığa delalettir. Eski zamandan kalma kinlerini boşaltma fırsatı yakalayacak olan kişi, bütün nefretini kustuktan sonra daha rahat olacaktır ve adeta bir kuş kadar hafifleyecektir. Kişi, ayrıca gergin hallerini bir kenarı bırakıp, çok daha rahat davranan ve kendini kasmayan bir bireye dönüşecektir. Kişinin iyi huylu olacağına işarettir.

Rüyamızda Büyük Abdestini Yapmak ve Temizlemek

Kişi, rüyada büyük abdestini yaptığını ve sonrasında temizlediğini görüyorsa, iyi bir aile hayatı olacağına ve eşinin, çocuklarının sorumluluklarını yüklenebilecek olgunluğa erişeceğine işarettir. Var gücüyle ailesine odaklanacak olan bu kimse, yaptığı işleri de sadece onlar için yapar hale gelecektir. Ayrıca, kişinin düşmanları da bir bir ortadan yok olacaktır.

Rüyamızda Büyük Abdest Bozmak

Rüyamızda büyük abdest bozmak, kişinin kararlı bir halinin işaretidir. Son zamanlarda yaşadığı sıkıntılar sebebiyle zor durumlara düşmüş olan kişi, bunun çözümünü başkalarına acımama seçeneğini kullanarak bulacaktır. Merhametini bir kenarı bırakacaktır ve gereken neyse onu yapacaktır. Kişinin vicdanı rahatsız olsa da, bu davranışları ile sorunu çözüp kişi huzur bulacaktır.

Rüyamızda Büyük Abdestini Yapamamak

Kişinin bulaştığı bir bela olduğuna delalettir. Savruk ve umursamaz davranışları, kişiyi sonunda cezalandıracak noktaya kadar gelmiştir. Her ne kadar kimseyi umursamayan haller içinde olsa da, rüya sahibi bunun zararını yaşayacaktır. Farkında olmadan zarar verdiği kişiler gelip haklarını aradığında onlara bir yanıt vermekte büyük sıkıntı çekecektir.

Rüyamızda Büyük Abdestini Altına Yapmak

Rüyamızda büyük abdestini altına yapan kimse, eğitim hayatında bazı sıkıntılar yaşayacaktır. Bu sıkıntı, tahsilindeki bir takım gelişmelere ön ayak olabilir. Kişinin bir süre derdi bu olacaktır ve bunun çözümünü arayıp duracaktır. Rüya sahibi, zamanında yaptığı hataların ve tembelliğin bedelini ödemeye hazır olmalıdır.

Bir önceki yazımız olan Alerji Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

En Sık Arananlar:

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: