share on:

Sena Hanım Merhaba Rüyanız Hayırlara güzelliklere vesile olsun.

Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bil hayr.. Ey Rabbimiz!.. işimizi kolaylaştır zorlaştırma ve hayırlı bir sonuca erdir.. AMİN.

İsim Sena
Gorulen-Tarih 2017-04-07
Rüyanın Görüldüğü Zaman
  • Gece
Yasiniz 21
Başlık Büyük Deniz dalgaları ve alevler
Rüyası Rüyamda bir arabadan inip sahile doğru gidiyorum yan tarafta bir simitçi var.denizi izlemeye başlıyorum Deniz birden dalgalanmaya başlıyor ve dalgalar büyüyüp kıyıya kadar vurmaya başlıyor beni ayaklarımdan sürüklemesin içine diye geriye doğru gitmeye çalışıyorum ama arkamı döndüğümde heryer alev almıştı ateşlerle dalgalar arasında kalıyordum

Sena Hanım Rüyada iki büyük varlık var… Birisi Su ve  diğeri ateş.

Kabaran Deniz ve diğer taraftan alevli ateş…

Dünyanın 3 te ikisi su dur. Sudan oluşur… Denizler Rüyada görüldüğünde güzel şeylere yorumlanır. Sahile doğru gidiyorsunuz birden deniz kabarıyor…

Hayatınızda birden önemli ve güzel gelişmeler olacak inşallah. Öyle tabir edebiliriz. Ancak su ateşten daha güçlü bir elementtir. Ateşi bile söndürür. Suyun büyük dalgalar halinde gelmesi felaketlere sebep olur. Yıkıma ve zarara neden olur.

Eğitiminiz de karşılaşabileceğiniz bazı zorluklar ve sıkıntılara işaret olabilir. En doğrusunu Allah bilir.

Bir önceki Rüya yorumumuz olan Uğur Böceği - ( Şeyma Can ) başlıklı Rüya Tabiri banyo görmek, Böcek temizlemek ve hamam böceği görmek hakkında bilgiler verilmektedir. Acaba ne manaya geliyor diyorsanız inceleyin.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: