Büyük Siyah Çanta Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Büyük Siyah Çanta Görmek

Rüyamızda büyük siyah çanta görmek, yaşanacak sıkıntının da büyük olacağına, yas tutulacak bir döneme, kayıplara ve mutsuzluğa alamettir. Yakınlık hissedilen veya çok sevilen birinin ani ölümüne de işaret eden rüya, acı çekilecek bu dönemin kişinin ruhsal hayatına da olumsuzluklar getireceğine, huzurun bozulacağına ve sıkıntılarla baş etmekte zorluk çekileceğine diye yorumlanabilir. Ümitsizlik içine düşmeye neden olacak gelişmelere, iş yaşamının yolunda gitmemesi üzerine yapılacak değişikliklerin de kişiye nefes aldırmayacağına ve iyi olması beklenen girişimlerin yeni hayal kırıklıklarına neden olacağına alamet eder. Bekar kimseler için kısmetlerinin kapanacağına ve kötü gözlerin nazarına uğrayacaklarına, evli kimselerin eşleri ile aralarına girecek kötü niyetli bir kadının varlığına delalettir.

Rüyamızda Büyük Siyah Çanta Almak

Çevresinin sözlerine ve kendisini uyarmasına aldırış etmeyen rüya sahibinin, zengin ancak merhametsiz bir kimseyle yapacağı evlilik sonrasında çok büyük sıkıntılar çekeceğine, boşanmak istemesi halinde eşi tarafından zorluklar çıkarılacağına alamet eder. Rüya sahibinin geçmişe karşı takıntılı tavrı nedeni ile ailesini de üzdüğünü, eşiyle arasındaki en büyük kavgaların geçmişte bırakılamayan olumsuz hatıralar olduğunu tabir eder. Yanlış tutumların, ısrarcı tavırların ve sadece kendi doğrularını göz önünde tutmanın kişiye vereceği zararın büyük olacağını bildiren bir rüyadır.

Rüyamızda Büyük Siyah Çanta Atmak

Çöpe büyük bir siyah çanta attığını görmek, geçmişle yüzleşmek manalarına gelir ve kişinin kurtulmak istediği olumsuzluklar olduğuna alamettir. Kişinin içinde yaşadığı tatminsizliklerin son bulması için tedbirler almaya başlayacağına, özellikle yanlış hareketlerden, sorumsuz davranışlardan uzak durmaya çalışacağından ve yakın çevresi ile arasındaki bağları sağlamlaştırmak için büyük çaba harcayacağından dolayı ilerleyen zamanlarda beklediği değişimi göreceğini işaret eder.

Rüyamızda Büyük Siyah Çanta Görmenin Psikolojik Yorumu

Değişime açık olsa dahi, rüya sahibinin geçmişinden kurtulmak konusunda istediği başarıyı elde edemediğine, bir türlü yenilenemediğine ve geleceğine yönelik planlar yaparken dahi geçmişin gölgesinden kurtulmayı başaramadığına yorumlanır.

Bir önceki yazımız olan Alerji Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: