Cep Telefonu Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Cep Telefonu Görmek

Rüyamızda cep telefonu görmek kişiye huzur verecek, uzun zamandır unuttuğu duyguları yaşatacak, tüm sıkıntılarını ve dertlerini unutturacak olaylar yaşaması, yeniden hayat bulması ve eski neşesine kavuşması şeklinde diye yorumlanabilir.

Rüyamızda cep telefonu gören kişi kendisi için çok uğurlu olacak ve arkası gelecek olan bir gelişme yaşayacağı manalarına gelir. Bazı rüya tabirleri telefon için ses yorumunu yapar. Kişi için aniden duyacağı bir söz olduğu yorumu yapılır. Rüya sahibinin işiteceği söz ferahlık verecek, güzel ve hayırlı bir sözdür.

Rüyamızda Cep Telefonu Kırmak

Rüya sahibinin bile bile lades olması manalarına gelir. Rüyasında cep telefonu kırdığını gören kişinin zarar edeceğini bildiği halde yine de bir işe atılacağını işaret eder. Bu nedenle de kişi büyük bir maddi kayba ve zarara uğrar. Bazı rüya tabirlerine göre cep telefonu kırmak, rüya sahibinin çok sinirlendiği bir anda gerçekten bir şeyi bir hırsla yere çalmasına delalet eder.

Rüyamızda Cep Telefonu Bulmak

Rüyamızda cep telefonu bulduğunu gören kişi aile bireylerini, arkadaşlarını ve dostlarını uzun zamandır arayıp sormuyor ve ihmal ediyor demektir. Bu rüya, kişinin vefa duygusunu yeniden hatırlaması için bir işaret olarak kabul edilir.

Rüyamızda Cep Telefonu Almak

Rüyamızda cep telefonu aldığını gören kişi artık umudunu kestiği ve nazarında önemini kaybettiğini düşündüğü biriyle karşılaşacak ve eski günlerdeki gibi sıcak bir şekilde sarılıp hasret giderecek ve çok mutlu olacak demektir.

Rüyamızda Cep Telefonu İle Konuşmak

Hem hayra hem de şerre delalet eder. Rüya sahibi bir iş başvurusundan olumsuz sonuç alacak ya da bir ayrılık yaşayacak diye diye yorumlanabilirken bir yandan da çok büyük ve hayırlı bir kısmet alacak diye diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Cep Telefonundan Mesaj Atmak

Rüyamızda cep telefonundan mesaj atan kimse eğer karşıdaki insanı tanıyorsa bu rüya onunla zaman geçireceğine veya ondan bir haber alacağına işaret etmektedir. Cep telefonu mesajı bazen de uzun süredir konuşmak istediğiniz birisi ile karşılaşacağınızın ve onunla sıcak ilişkiler geliştireceğinizin habercisidir.

Rüyamızda Telefonu Şarja Takmak

Böyle bir rüya gören kimse çektiği sıkıntılardan kurtulmak ve uzun süredir yaşadığı bazı zorluklardan çıkabilmek için bulunduğu yeri terk ederek yeni bir başlangıç yapar. Telefon şarj makinesi görmek ise son zamanlardan yoğunluktan dolayı kendinize vakit ayıramadığınızın ve kafanızı boşaltmak için bir seyahate veya tatile gitmeniz gerektiğinin habercisidir.

Rüyamızda Telefon Ahizesi Görmek

Rüyamızda görülen telefon ahizesi uzak bir akrabanızdan alacağınız haberdir. Bu rüya, özellikle gurbette olnan kişiler için tekrar memlekete döneceğinin veya akrabaları ile ilişkisini kesenler için tekrar onlarla buluşacaklarının habercisidir. Bazen de telefon ahizesi insan ilişkilerinde başarılı olduğunuzu ve konuşma tarzınız, hitabet üslubunuzla insanların takdirini kazandığınızı göstermektedir.

Rüyamızda Cep Telefonunu Çaldırmak

Rüyamızda cep telefonunu herhangi bir kimseye çaldırmak, gören kişinin söylediği bazı sözlerin kötü niyetli kişiler tarafından kullanılmasına ve bu sözlerden dolayı arkadaşları ile arasının bozulmasına işarettir. Bu rüya sizin arkanızdan iş çeviren dost görünümlü bir düşmanınızın daima sizden aldığı haberleri başkalarına yaydığının böylece sizi insanların gözünde küçük düşürmeye çalıştığının göstergesidir.

Rüyamızda Cep Telefonunu Kaybetmek

Böyle bir rüya gören kişi bazı tanıdıkları ile görüşmeyi keser. Bu rüya arkadaşlarınızdan, akrabalarınızdan veya ailenizden bir kimse ile yaşayacağınız tartışmanın ardından onunla uzaklaşacağınızın ve aranıza soğukluk gireceğinin göstergesidir. Bazen de bu rüya size söylenen bir lafı başka birisine söylemeniz sonucunda sıkıntılı günler yaşayacağınıza ve insanlar arasında laf taşıyacağınıza yorulmaktadır.

Rüyamızda Cep Telefonunun Parçalanması

Rüyasında çeşitli nedenlerden dolayı cep telefonunun parçalandığını gören kişiye bazı kötü haberler verilir ve bunun üzerine rüya sahibi sıkıntılı bir dönem geçirir. Bu rüya bazen de küsmeye, arkadaşlarınızla aranızın bozulmasına veya size ihanet ettiğini öğrendiğiniz bir kimse ile aranızın bozulmasına da yorulabilmektedir.

Rüyamızda Cep Telefonunu Değiştirmek

Rüyamızda cep telefonunu değiştiren kimse yeni insanlar tanır veya yeni kişilerle arkadaşlıklar kurar. Bu rüya yakın zamanda iyi insanların bulunduğu bir mecliste oturacağınıza veya arkadaşlarınız vasıtası ile tanışacağınız bir kimse ile uzun süreli dost kalıp onunla güzel anıları paylaşacağınıza yorulmaktadır.

Rüyamızda Cep Telefonunu Tamir Ettirmek

Rüyamızda bozulan telefonunu tamirciye götürüp tamir ettirdiğini gören kimse, uzun süredir görmediği bir arkadaşı ile karşılaşır. Bu rüya, özellikle küs olduğunuz veya yanlış anladığınız bir dostunuzdan özür dileyeceğinizin veya yaptığınız bir hatayı telafi etmek adına çaba sarf edip, elinizden geleni yapacağınızın göstergesidir.

Rüyamızda Cep Telefonunu Suya Düşürmek

Bu rüya yakında ferahlatıcı bir haber alacağınızın habercisidir. Özellikle bir kimseden haber bekleyen veya herhangi bir şeyi merak eden kimseler için bu rüya en yakın zamanda istediklerine nail olmaya ve beklediklerini almaya işaret eder. Bazen de cep telefonunu suya düşürmek hızlı alınacak haberdir.

Rüyamızda Cep Telefonu Karıştırmak

Bu rüya eğer karıştırdığınız telefon sizin değilse başka insanların hayatını merak edip onlar hakkında bilgi toplamaya çalışacağınıza ve başkalarının işlerine burnunuzu sokacağınıza işarettir. Bu rüya bazen de insanlar hakkında dedikodu yapmaya onların hakkına girmeye veya kendisine emanet edilen bir sırrı yaymaya delalettir.

Rüyamızda Cep Telefonu Satmak

Rüyamızda cep telefonu satan kimse gerçek hayatta bazı arkadaşları ile irtibatı keser veya uzak bir şehre taşınarak sevdiği kişilerle ayrılmak zorunda kalır. Bu rüya genellikle mekan değişikliğine yorulmaktadır. Yakın zamanda sevdiklerinizden ayrılıp kendinize farklı bir mekanda yeni bir hayat kuracağınıza veya hayatınızda köklü değişiklikler yapacağınıza yorulabilmektedir.

Rüyamızda Renkli Cep Telefonu Görmek

Rüyamızda görülen cep telefonu hangi renk olduğuna göre yorumlanır. Örneğin beyaz cep telefonu hayırlı ve güzel bir haberdir. Yeşil telefon dinde ilerlemeye veya dini açıdan yüksek bir dereceye sahip olan iyi bir adamla karşılaşmaya ve onunla dost olmaya; kırmızı telefon yakın zamanda başınızdan geçecek bir aşk macerasına, âşık olmaya, gönül ilişkilerine veya evlenip mutlu olmaya delalet eder. Sarı cep telefonu bir hasta haberi alacağınıza ve bu nedenle üzüntü yaşayacağınıza; siyah cep telefonu ise size söylenecek kötü bir habere işarettir.

Rüyamızda Cep Telefonu Satın Almak

Bu rüya kısa süre içerisinde çevrenizin genişleyeceğine ve birçok yeni insanla tanışıp onlarla arkadaş olacağınıza işarettir. Rüyasında cep telefonu satın alan kimse güvenebileceği dostlar edinir ve onlarla vakit geçirir. Bazen de bu rüya çalışmalarınızın karşılığını almanıza ve kendinize güzel bir hayat kurmanıza da yorulabilmektedir.

Rüyamızda Birden Fazla Cep Telefonu Görmek

Rüyamızda hangi sayıda cep telefonu görürseniz o kadar haber alırsınız. Bu rüya genellikle size ulaşacak iyi veya kötü haberlere yorulmaktadır. Bazen de bir topluluk içinde bulunmaya, yeni tanışacağınız insanlarla vakit geçireceğinize veya bir toplantıya katılıp saygın kişilerle bir arada bulunacağınıza yorulur.

Rüyamızda Size Mesaj Gelmesi

Rüyanızda cep telefonunuzdan size ulaşan mesaj aynı bu şekilde dünyada da bir haber almaya, uzun süredir görmediğiniz bir yakınınızla karşılaşmaya, önceden düşman veya küs olduğunuz bir kimse ile tekrar arkadaş olmaya veya aradaki husumetleri bitirmeye, küslüklerin sona ermesine, yakın zamanda tekrar memlekete dönmeye, yolcular için sağlıklı ve güzel bir seyahate işarettir.

Rüyamızda Cep Telefonu Hediye Etmek

Rüyasında cep telefonu hediye eden kimse insanlara ihsanda ve iyiliklerde bulunur. Bu rüya genellikle iyi niyetli bir adamın sembolüdür. Çevresinde bulunan herkese güler yüzle davranan ve tüm ihtiyaç sahiplerine ihtiyaç duyduklarını veren bu adam tüm insanlar tarafından sevilmekte ve sayılmaktadır. Bu rüya bazen de birisine vereceğiniz habere işarettir. Sizin ağzınızdan bir arkadaşa söylenecek müjdeli haberdir.

Rüyamızda Cep Telefonun Bozulması

Bu rüya arkadaşlarınızla aranızda oluşacak husumete, aranızın bozulmasına, küslüklere veya kavgalara yorulur. Önceden iyi olduğunuz ve sürekli birlikte vakit geçirdiğiniz bir dostunuzla önemsiz bir meselden dolayı aranızda tartışma çıkar ve bunun sonucunda da küslükler meydana gelir.

Rüyamızda Cep Telefonun Şarjının Bitmesi

Bu rüya sonuca tam ulaşacakken yapacağınız bazı çalışmaları yarım bırakacağınıza veya elde edeceğiniz başarılardan istediğiniz sonucu alamayacağınıza işarettir. Rüyasında cep telefonunun şarjı biten kimse hastalanır ve güçten düşer. Bazen de bu rüya moral bozukluğuna, yaşayacağınız küçük çaplı bir depresyona, kendinizi kötü hissetmenize veya yaşadığınız bazı olaylar sonucunda ümitsizliğe kapılıp üzülmeye işarettir.

Rüyamızda Cep Telefonu Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyasında cep telefonu gören kimse herhangi birinden haber bekliyordur veya ona karşı özlem duyuyordur. Bu rüya genellikle beklentisi olan, sevdiği bir kişiden haber bekleyen veya onu tekrar görmek isteyen kimselerin gördüğü bir rüyadır. Bilinçaltınızda tekrar konuşma ve görüşme isteğinden dolayı rüyanızda bu istekleriniz cep telefonu olarak ortaya çıkar. Bir de günümüzde telefonla konuşma ve cep telefonu kullanım oranı bu kadar artmışken ve cep telefonu yaşamımızın önemli bir parçası iken elbette günlük hayatta çok kullandığımız bu aletler rüyalarımızı da etkiler.

Bir önceki yazımız olan Alerji Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: