Cezaevi Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Cezaevi Görmek

Rüyamızda cezaevi görmek, rüya sahibinin zorluk ve zahmet çekeceği manalarına gelir. Moral bozukluğu, can sıkıntısı, endişe ve borç manalarına gelir. Rüyasında cezaevi gören kişi işinden atılır ve borçlarını ödeyemez bu nedenle de çok zor günler geçirir. Yeni bir iş arayışı da zaman alabilir. Rüyamızda cezaevi hastalık olarak da değerlendirilir. Rüya sahibi çektiği zahmetten, çileden ve yaşadığı üzücü olaylardan dolayı psikolojik olarak çok yıpranacak bu da beden sağlığını etkileyecek ve yatağa düşmesine neden olacak demektir. Cezaevi rüya sahibinin bitmeyen sorunlarına işaret eder.

Rüyamızda Cezaevi Ziyareti Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin sinirlenmesine ve üzülmesine neden olacak olaylar yaşamasına, iş yerinde sorunların baş göstermesine, kazancın düşmesine, arkadaşlarla münakaşa ve anlaşmazlık yaşamaya işaret eder.

Rüyamızda Cezaevine Girdiğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Mutluluk manalarına gelir. Rüya sahibinin takdir edileceği ve ödül alacağı bir proje geliştirmesine ve projedeki fikrinin çok beğenilip uluslararası bir başarıya ulaşmasına işaret eder.

Rüyamızda Birinin Cezaevine Girdiğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibi için şansızlık yaşayacağı bir olay olacağına ve bu işten zarar ederek üzüleceğine yorulur. Rüya sahibi ortaklık yaparak girdiği bir işte büyük bir para kaybedecek ve hem sıkıntılı hem de parasız günler geçirecek, yaptığı işi kendi kafasızlığı olarak değerlendirip kendi kendisini cezalandıracak demektir.

Rüyamızda Hapishane Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyasında hapishane gören kişinin zor günler atlatacağına, aile içinde anlaşmazlıklar yaşayacağına, rızkının eksileceğine bu nedenle yokluğa düşeceğine diye yorumlanabilir. Rüyamızda hapishane gören kişi göğüslemekte bir hayli zorlanacağı günlerden geçecek demektir.

Rüyamızda Hapishaneye Girmek Ne Anlama Gelir?

Bir olay karşısında çaresiz kalmaya diye yorumlanabilir. Rüya sahibi olayın vahim ve trajik olmasından daha fazla elinin kolunun bağlı olmasına ve hiçbir şey yapamıyor olmasına üzülecektir. Aciz bir durumda kalmaya yorulur.

Bir önceki yazımız olan Alerji Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: