Çiçek Almak

PAYLAŞ:

Rüyamızda Çiçek Almak

Rüyamızda çiçek almak, esenliğe ve ferahlığa kavuşmaya, dertleri unutturacak kadar güzel günler yaşamaya, sıkıntıların verdiği huzursuzluktan ve ağırlıktan kurtulmaya rivayet edilir. Rüya sahibinin şansının ve kısmetinin açılacağına, yaptığı işlerden, aldığı kararlardan ve attığı adımlardan yana yüzünün güleceğine işaret eder. Gerek maddi, gerekse manevi anlamda kısmet almaya, mutluluk için güzel fırsatlar ve olanaklar elde etmeye diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Çiçek Hediye Almak Ne Anlama Gelir?

Sevinç almaya işaret eder ve rüyayı gören kişi için hayır olarak kabul edilir. Olumlu ve güzel olayların yaşanacağı, rüya sahibinin hayatının yolunda gideceği, kişinin hayallerine de adım adım yaklaşacağı manalarına gelir. Sürpriz ve müjde almaya işaret eder.

Rüyamızda Beyaz Çiçek Almak Ne Anlama Gelir?

İyi niyetlere, temiz kalpliliğe ve güzel düşüncelere alamet eder. Rüya sahibinin çok hayırlı niyetleri olduğuna ve içinde kimseye karşı zerre kadar kötülük olmadığına rivayet edilir. İyi şekilde anılacak ve dua alacak işler yapmaya yorulur.

Rüyamızda Kırmızı Çiçek Almak Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişiyi mutlu edecek, kadrini kıymetini bilecek, onu el üstünde tutacak ve onu hayatının sonuna kadar aynı tutkuyla sevecek bir insanın varlığına delalet eder. Rüya sahibinin yakın zamanda bu insanla karşılaşacağına ya da o kimsenin farkına varacağına yorulur.

Rüyamızda Buket Çiçek Almak Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin dileklerinin gerçekleşmesi sayesinde arka arkaya çok güzel günler geçireceğine diye yorumlanabilir. Mutluluğun ardı arkasının kesilmeyeceği, hayallerin sırası ve zamanı geldikçe de bir bir gerçekleşeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyamızda Canlı Çiçek Almak Ne Anlama Gelir?

Rüyasında canlı çiçek aldığını gören kişinin rüyası ayaklarının yerden kesilmesine, kalbinin de adeta bir kuş gibi çarpmasına vesile olacak kadar güzel bir haber alacağı ve sevinçten ne yapacağını bilemez olacağı manalarına gelir. Mutluluktan gözyaşı dökülecek demektir.

Bir önceki yazımız olan Alerji Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: