Çıplak Bebek Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Çıplak Bebek Görmek

Rüyamızda çıplak bebek görmek, rüyanın durumuna göre değerlendirilmelidir. Yeni doğmuş çıplak bir bebek görmek, çok kısa süre içinde yaşanacak önemli bir mutluluğa işaretken, ağlayan bir bebeği çıplak görmek de kişinin çok fazla günah işlediğini ve hayatında neredeyse doğru yaptığı bir şey kalmadığını, bu nedenle de tövbe etmesi gerektiğini ifade eden uyarıcı bir rüyadır. Görülen çıplak bebek gülümsüyor ise, rüya sahibinin vefat eden bir akrabasından çok yüklü, hayatı boyunca çalışmadan yaşayabileceği kadar önemli miktarda bir miras kalır.

Rüyamızda Çıplak Çocuk Görmek

Sevinçten dökülecek gözyaşlarına işaret eden rüya, kişi için manevi anlamda tatmin olacağı yeniliklere de delalettir. Rüya sahibi gerçek hayatında da kimsesiz, yardıma muhtaç çocuklara veya kişilere büyük yardımlarda bulunan, hayır duaları alan biridir ve İslami açıdan da bu rüya kişinin çok sayıda sevaba sahip olduğunu bildirir. Hayırlı yorumlanan rüya maddi anlamda da kişinin hayatını yoktan var edeceğine, herkesin parmakla göstereceği kadar başarılı bir iş hayatına kavuşacağına delalettir.

Rüyamızda Çıplak Bir Çocuğu Giydirdiğini Görmek

Kişinin başkası için iyi olacağını, hayırlı sonuçlanacağını düşündüğü bir harekette bulunacağını ancak istenmeyen kötü sonuçlara neden olacağını bildirdiği gibi, rüya sahibinin işgüzar biri olmasından dolayı duyulan rahatsızlığın kişiye karşı dile getirileceği anlamlarına da gelir. Kişinin sakladığı bir sırrı örtmek ve gizli kalmasını sağlamak için çok yanlış yollara başvuracağını ve başka kişileri de töhmet altında bırakacak yalanlar söyleyeceğini de bildirir.

Rüyamızda Çıplak Bebek Görmenin Psikolojik Yorumu

Bu rüya kişilerin kendilerini sürekli olarak suçlama eğiliminde olduklarını gösterir. Geçmiş hayatlarında yaptıkları hatalar nedeni ile bir türlü kendisini affedemeyen ve başkalarının gözünde de değersiz olduğunu düşünen kişiler kadar, masumiyetini kaybettiğini düşünen kişileri de sembolize eder. Bu rüya herkesin içinde var olan yardıma ihtiyaç duyan küçük çocuğu da sembolize eder.

Bir önceki yazımız olan Alerji Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: