Çiş Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Çiş Görmek

Rüyamızda çiş görmek rüya sahibi için mutluluk, şifa ve bereket getirecek gelişmelere delalet eder. Kısmetin açık olmasına ve işlerde bolluğa yorulur. Rüya sahibinin sağlıklı olması ve aile içinde hiç geçim sıkıntısı yaşamayacağı manalarına gelir.

Rüyamızda çiş görmek, güzel haberlere, güzel gelişmelere, özlem gidermeye, moral bulmaya, hayırlı olacak birlikteliklere diye yorumlanabilir. Bazı rüya tabirleri, rüyada çiş görmeyi rüya sahibinin doğrudan ve güzelden geçtiğine, yanlış yollarda ve kötü arayışlar içinde olduğuna dair yorumlamaktadır. Bazen de tehlikeli sularda yüzmeye yorulur.

Rüyamızda Sidik İçmek Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin elinin kolunun bağlanacağı ve hiçbir şey yapamayacağı kadar çaresiz kalacağı bir olay yaşamasına ve bu nedenle de hak yolunda mubah olmayan, toplum içinde de alışıla gelmiş olmayan bir iş yapacağına delalet eder.

Rüyamızda Sidik Yapmak Ne Anlama Gelir?

Rüyasında sidik yaptığını gören kişi, çevresindeki kişileri çok üzecek ve onları hayal kırıklığına uğratacak bir şey yapacak demektir. Yani rüya sahibi, kendisinden başka herkesin üzülmesine ve kendisini ayıplamasına neden olacak bir hata yapacaktır. Aynı zamanda da rüya sahibi için mutsuzluk olarak değerlendirilir.

Rüyamızda Sidik Bulaşması Ne Anlama Gelir?

Kısmet olarak diye yorumlanabilir. Rüya sahibinin gerek mal da gerek gönül mabedinde yaşayacağı bolluğa, berekete ve güzelliğe delalet eder. Rüyasında üzerine sidik bulaştığını gören kişinin ailesinden yana da hayır göreceği tabiri yapılmaktadır.

Rüyamızda Sidik Kokusu Almak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda sidik kokusu duyan kişinin, birinin telkini sayesinde bir hatadan dönmesine yorulur. Rüya sahibi eğer rüyasında keskin bir sidik kokusu hissediyorsa bu, onun sadece düşüncesinde kalacağı ve öyle olduğu için de şükredeceği bir günahı işlemeyeceğine delalet eder.

Rüyamızda Başkasının İşediğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin bir kişi ile iş ortaklığı yapmayı planladığı manalarına gelir.

Bir önceki yazımız olan Alerji Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: