Civciv Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Civciv Görmek

Rüyamızda civciv görmek hayırlara delalet eder. Sağlık, kazanç, mutluluk ve başarı manalarına gelir. Rüya sahibi için helal ve temiz paradır. Rüyasında civciv gören kişi kazancına, ağır işlerde çalışmadan, çok zahmete girmeden, sıkıntıya düşmeden ve ecel terleri dökmeden sahip olabileceği bir işte çalışıyordur. Bu iş masa başında oturmak suretiyle yapılan rahat bir iş de olabilir, birilerini himaye edip, yönlendirmek yani emir vermek suretiyle de olabilir.

Rüyamızda civciv görmek rüya sahibi, çevresinden kendisini yüceltecek ve gururlandıracak övgüler alacak ve çok mutlu olacaktır. Aynı zamanda hayırlı ve güzel haberler duymak şeklinde de diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Civciv Sevmek

Rüyamızda civciv sevmek rüya sahibi için çok hayırlıdır. Rüya sahibinin dileğine kavuşacağına ve çok mutlu olacağına işaret eder. Darda olanlar bolluğa kavuşacak, hastalar ilaç bulacak, ayrı olanlar barışacak diye diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Civciv Öldürmek

Aksiliklerle ve sorunlarla karşılaşmak şeklinde yorumlanırken aile içinde de fesat çıkmasına ve bu nedenle aile bireyleri arasında şiddetli ve önüne geçilemez sorunlar yaşanmasına delalet eder. Aile içindeki fırtına kolay kolay dinmeyecek gibidir.

Rüyamızda Civciv Ölüsü Görmek

Kısmetin ele geçmeden kaçmasına delalet eder. Rüyasında civciv ölüsü gören kişinin, umutları boşa çıkacak, hayalleri de suya düşecek demektir. Rüya sahibi için şansızlık, uğursuzluk ve mutsuzluk olarak değerlendirilir.

Rüyamızda Sarı Civciv Görmek

Bu rüyada keramet ve hayır vardır. Rüya sahibinin çok istediği ve yıllardır özlediği bir şeye kavuşmasına ve bahtiyar olmasına delalet eder. Bir de güzel bir gönül ilişkisi şeklinde yorulur.

Rüyamızda Tavuk Görmek

Rüyamızda tavuk görmek her zaman için bir kadın ile diye yorumlanabilir. Bu kadın güzel ama akıllı olmayan, her işi yapmak isteyen ama yüzüne gözüne bulaştıran kadın olarak tasvir edilir.

Rüyamızda Civcive Yem Vermek

Bu rüya genellikle ailenizle yaşayacağınız bazı anlara işarettir. Rüyasında civcive yem veren kişi ailesi ile toplu halde bir toplantıya katılır veya birlikte bir organizasyonda bulunurlar. Bazen de bu rüya sizin ailenizden olan bir kimseye iyiliğinizin dokunacağına veya ona karşı bir ihsanda bulunacağınıza yorulabilmektedir.

Rüyamızda Civciv Sevmek

Rüyamızda civciv sevmek, kişinin yakın zamanda çok talihli bir olay yaşamasına, tüm sıkıntılarında kurtulacağı bir nimete erişmesine, sağlık ve ferahlığa her anlamda mutluluğa işarettir. Rüyamızda civciv seven kimsenin kısmeti açılır ve bereketli bir dönem geçirir.

Rüyamızda Yumurtadan Yeni Çıkmış Civciv Görmek

Rüyamızda yumurtadan henüz çıkmış civciv özellikle bekar kişiler için kısmetin çıkmasına, evlenmeye ve çocuk sahibi olmaya delalet eder. Bu rüya genellikle çocuk sahibi olmaya, eşinin hamile olmasına veya evlendikten sonra çok sayıda çocuğunun olmasına yorulmaktadır.

Rüyamızda Civciv İle Oynamak

Rüyasında civciv ile oynayan kişi çevresinde bulunan bir bebekle vakit geçirir veya kendisinin bir çocuğu olur. Hamileler için bu rüya sağlıklı bir doğum gerçekleştirmelerine ve çok güzel bir çocuklarının olmasına; bekarlar için evliliğe; evliler içinse bebek sahibi olmaya yorulmaktadır.

Rüyamızda Tavukların Yanında Civciv Görmek

Rüyamızda tavukların yanında civcivlerin gezdiğini görmek size çok yakın bir aileye, bir kadına ve çocuğuna işarettir. Onların kovaladığınızı görmeniz, muhtaç sahiplerine kötülük yapacağınıza veya sizin elinizden bir aileye zarar ulaşacağına işarettir. Rüyamızda civciv ve tavuğu öldürmek, insanlara eziyet etmeye işarettir. Rüyamızda tavuklarla beraber civcivlere yem atmak, yoksul insanlara yardım edeceğinize, onlar gözetip koruyacağınıza işarettir.

Rüyamızda Canlı Civciv Yemek

Rüyamızda canlı canlı civciv yediğini gören kimse, hak yer veya bir çocuğun hakkına girer. Bu rüya bazen de bilerek veya bilmeyerek yaptığınız bazı hareketler sonucunda insanları üzdüğünüzün ve onların zarar görmesine yol açtığınızın göstergesidir.

Rüyamızda Civciv Kesmek

Rüyamızda bir civcivi kesen kimsenin ailesi ile arasında bir problem çıkar. Bu rüya akrabalar içinde fesat çıkaran bir kimsenin kısa süre içerisinde ifşa olup, tüm insanların ondan kurtulmasına veya yapılan fitne sonucunda akrabaların birbirine girmelerine, aralarında birtakım anlaşmazlık çıkmasına yorulabilmektedir.

Rüyamızda Civciv Emzirmek

Bu rüyayı gören kimse akrabaları ile güzel ilişkilerde bulunur ve onlarla birlikte güzel vakit geçirmek. Rüyamızda civciv emzirmek, yakın tanıdıklarınızdan olan bir kimseden yardım göreceğinize ve onun sayesinde birtakım menfaatler elde edeceğinize işaret etmektedir. Bazen de bu rüya çocuklarınızın hayırlı olacağına ve onlar büyüdüğünde sürekli yardım görüp onlardan menfaat elde edeceğinize yorulmaktadır.

Rüyamızda Civciv Kaybetmek

Rüyamızda civciv kaybetmek genellikle akrabalar ile ilişkiyi kesmeye, onlarla aranın bozulmasına veya bazı tartışmalara yorulmaktadır. Rüyamızda civciv kaybeden kimse kendisini bir tartışmanın içinde bulur ve ailesi ile arası bozulur. Bazen de bu rüya çok önemli bir işi kaybedeceğinize veya çalışmalarınızın aksamasına yorulmaktadır.

Rüyamızda Civciv Satın Almak

Rüyamızda civciv satın alan kimsenin eline birtakım mallar ve paralar ulaşır. Bu rüya özellikle ticarette başarılı olmaya, yapacağınız çalışmalardan kazanç elde etmeye ve kısa süre içerisinde maddi problemlerinizden kurtulmaya yorulmaktadır. Bazen de civciv satın almak kişinin ev almasına veya yerini değiştirip farklı bir mekana taşınmasına işaret etmektedir.

Rüyamızda Civciv Kovalamak

Bu rüya sizin yakın zamanda birtakım işler peşinde koşacağınıza ve bazı meseleleri halledeceğinize işarettir. Bazen de bu rüya gören kişinin oldukça hareketli günler yaşayıp bazı meseleler için uğraşacağına ve çok hareketli olacağı zamanlar geçireceğine yorulmaktadır.

Rüyamızda Civciv Toplamak

Rüyamızda civciv toplayan kimse yakında evlenip çocuk sahibi olur. Bu rüya genellikle kişinin sahip olacağı evlatlarına işarettir. Eğer kovaladığınız civciv çoksa, sizden türeyecek geniş bir nesle, çok çocuğunuz olup onlardan da bir sürü torunlarınız olacağına; böylece ailenizin genişleyeceğine işarettir. Az civciv toplamak ise bir veya iki çocuğun olmasına delalet eder.

Rüyamızda Civciv Doğurduğunu Görmek

Bu rüya kişiyi bekleyen kısmetleridir. Bu kısmetler manevi olduğu gibi maddi de olabilmektedir. Hemen olmasa bile zamanla mal mülk ve para elde edeceğinize, bazı kimseler için evliliğe, yeni bir işe, görkemli ve gösterişli bir eve veya arabaya, çalışmalardan hep başarılı sonuçların alınmasına işaret etmektedir.

Rüyamızda Siyah Civciv Görmek

Bu rüyayı gören kişi kendisi için hayırlı olmayacak işlere girişir veya kendisine faydalı olmayan ameller peşinde koşar. Rüyamızda görülen siyah civciv kişinin elde edeceği haram mal veya gayri meşru yollardan kazanacağı paradır. Bazı alimlere göre civcivin siyah olması çocuklarınızla yaşayacağınıza bazı tartışmalara veya bazı ailevi problemlere de yorulabilmektedir.

Rüyamızda Civciv Sesi Duymak

Rüyamızda görülen civciv sesi çocuk sesidir. Size çok yakın olan bir kimsenin çocuğu olacağının göstergesidir. Bazen de bu rüya gören kişinin çocuğuna, aileye katılacak yeni bir bebeğe veya bebeği olan bazı kimselerle vakit geçirmeye, onlarla oturup kalkmaya işarettir.

Rüyamızda İkiz Civciv Görmek

Bu rüya özellikle hamileler için ikiz çocuklara yorulur. Rüyamızda görülen ikiz civciv bazen de çift kısmettir. Karşınıza çıkacak bazı talihli olaylara, elinize geçecek yüklü miktarda paraya, zahmet çekmeden miras yoluyla elde edilecek mal ve mülke de yorulabilmektedir.

Rüyamızda Civciv Satmak

Rüyamızda civciv satan kimsenin eğer çocuğu erişkinse evlenir veya o kimsenin yakın çevresinden bir kişi nikah kıyar. Bu rüya genellikle akrabalar arasında gerçekleşecek nikah, düğün, nişan, söz gibi olaylara işaret etmektedir. Bazen de bu rüya alacağınıza müjdeli bir haberdir. Yine yakın çevrenizden alacağınıza güzel haberlere de yorulabilir.

Rüyamızda Civciv Pişirmek

Rüyasında civciv pişirip yiyen kimsenin eline az miktarda para geçer. Bu rüya elde edeceğiniz menfaate de işaret etmektedir. Bazı alimlere göre ise bu rüya, kişinin elinden çıkacak malıdır. Yaşayacağınız bir takım sorunlara, bu sorunlar sonucunda sıkıntıya girmeye veya aile içerisinde gelecek bir üzüntüye de işaret edebilmektedir.

Rüyamızda Civciv Pisliği Görmek

Bu rüyayı görenin çocuğu ileride çok nüfuzlu, zengin ve herkesin takdir ettiği bir kimse olur. Bu rüya genellikle çocuğunuzun başına gelecek talihli olaylara, maddi anlamda onun rahatlamasına, derecesinin yükselmesine delalet eder.

Rüyamızda Çok Fazla Civciv Görmek

Rüyamızda görülen çok sayıdaki civciv, çokça mal ve paradır. Bu rüya bazen de rüya sahibinin içinde bulunduğu toplulukta her anlamda zenginliğin gerçekleşmesine, ferahlığın olmasına, maddi manevi sıkıntılarından kurtulmasına da yorulabilmektedir. Bazı alimler ise rüyada görülen çok sayıdaki civcivi o dönemde yağacak çok sayıdaki yağmura da yormuşlardır.

Rüyamızda Civciv Tüyü Görmek

Rüyamızda görülen civciv tüyü, çocuklarınız çok talihli, kısmetli ve şanslı olmasına yorulur. Bu rüyayı bekar bir kimse bile görse ileride çok büyük mevkilere gelecek ve insanlar arasında saygın bir yer edinecek, bu durumları ile de ailesine yardımda bulunacak çocuklara sahip olacağınız anlamına gelmektedir.

Rüyamızda Yumurta Ve Civciv Görmek

Böyle bir rüyanın tabiri genellikle çocuktur. Rüyasında birtakım yumurtaların yanında civcivlerin de bulunduğunu görmeniz, aileniz genişleyeceğine ve ileride sizden türeyecek çok sayıda çocuğa, toruna ve geniş bir nesle işarettir. Bazen de yumurta yanında civciv yakında bir çocuğunuz olacağına ve bir süre sonra tekrar evlat sahibi olacağınıza delalet eder.

Bir önceki yazımız olan Alerji Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: