Civcivler Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Civcivler Görmek

Rüyamızda civcivler görmek, başka bir değişle rüyada birden fazla civciv görmek, rüyayı gören kişinin içini kıpır kıpır edecek, tabiri caizse ağzının kulaklarına varmasına vesile olacak haberler alacağına, övgü dolu güzel ve gurur verici sözler işiteceğine işaret eder. Rüya sahibinin hayatında olumlu ve güzel gelişmeler olacak demektir. Sürpriz olaylar yaşamaya diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Sarı Civcivler Görmek Ne Anlama Gelir?

Her ne kadar rüyada civcivler görmek hayır olsa da sarı renk olumlu şekilde yorumlanmadığından dolayı rüyada sarı civcivler görmek de iyi şekilde açıklanmaz. Rüyayı gören kişinin zor günler geçireceğine, neşesini, mutluluğunu, huzurunu ve ağız tadını yitireceğine alamet eder.

Rüyamızda Beyaz Civcivler Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin muradına ereceğine ve sevdiğine kavuşacağına delalet eder. Rüya sahibinin hayallerine kavuşacağına, aradığı aşkı bulacağına ve Allah’ın kendisine sevdiği ile yaşamayı er ya da geç nasip edeceğine rivayet edilir.

Rüyamızda Rengârenk Civcivler Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin yaşamında büyük, olumlu, hayırlı ve güzel gelişmeler olacağına işaret eder. Rüya sahibinin kaderinin güleceğine, şansının ve kısmetinin açılacağına, günlerinin güzelleşeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının da yok olacağına rivayet edilir. Kişinin hayatına heyecan ve mutluluk gelecek demektir.

Rüyamızda Tavuklar ve Civcivler Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin aile hayatı ile yorumlanır ve rüya sahibinin huzurlu ve sıcak bir yuva kuracağına, eşi ve çocukları ile hayal ettiği hayatı yaşayacağına, onlardan her zaman saygı ve sevgi göreceğine, kendisinin de onlar için hayırlı bir kimse olacağına delalet eder.

Rüyamızda Renkli Civcivler Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin işindeki başarılarının artacağına, ticaretinin gelişeceğine, rızkının genişleyeceğine, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına alamet eder ve rüya sahibinin karlı olacak yatırımlardan önemli oranda kazanç elde edeceğine ve tabiri caizse yoğurdun kaymağını yiyeceğine diye yorumlanabilir.

Bir önceki yazımız olan Alerji Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: