Dağlar Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Dağlar Görmek

Rüyamızda dağlar görmek, rüyayı gören kişinin, yaptığı işte sıkıntıya düştüğü bir sırada çok büyük bir güce sahip, verdiği sözü tutan ve insanların çok sevdiği ve değer verdiği kişilerden yardım göreceğine ve bu sayede işlerini yoluna sokup rahat bir nefes alacağına işaret eder. Aynı zamanda bazı rüya tabirlerinde tam aksi bir şekilde tabir edilmiştir. Rüya sahibinin, karşısına birçok sıkıntının ve zorluğun çıkacağına ve bu yüzden çok büyük zararlar göreceğine delalet eder.

Rüyamızda Dağlar Tepeler Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük bir sorun yaratan ve büyük sıkıntılar çekmesine sebep olan bazı durumlar ya da olaylar ile karşılaşacağına, maddi ve manevi olarak çok zarar göreceğine ancak bu durumlar karşısında yılmayıp azim ve sabır göstererek zorlukların üstesinden geleceğine ve başarılı olacağına rivayet eder.

Rüyamızda Karlı Dağlar Görmek Ne Anlama Gelir?

Hayırlı bir rüyadır. Aile hayatı içinde çok hayırlı, güzel ve mutluluk verici gelişmelerin yaşanacağına, bir bebek sahibi olunacağına ya da evlilik konusunda bir adım atılacağına ve büyük bir huzura erileceğine yorulur.

Rüyamızda Yeşil Dağlar Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin, karşısına çıkacak birçok engeli rahat bir şekilde aşarak çok büyük başarılara imza atacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, sorunlarından bu sayede kurtulacağına, kariyer basamaklarını hızlı bir şekilde tırmanacağına ve hayal ettiği şeylere kavuşacağına delalet eder.

Rüyamızda Sıra Dağlar Görmek Ne Anlama Gelir?

Çok hayırlı bir rüyadır. Yaptığı işler ile çok iyi yerlere gelen, maddi açıdan büyük kazanç elde eden ve günden güne ismini daha çok duyuran rüya sahibinin, bazı büyük şahsiyetler ile birlikte yeni çalışmalara gireceğine ve bu sayede kazancını arttıracağına işaret eder. Aynı zamanda, aile hayatında rahat ve huzurlu günler geçireceğine rivayet eder.

Bir önceki yazımız olan Çok Ayakkabı Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: