Dinozor Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Dinozor Görmek

Rüyamızda dinozor görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatı içinde çok büyük çalışmalar gerçekleştirerek hayırlı ve güzel zamanlar geçirmeye çalıştığına, bu şekilde hareket ederek sorunlarını rahat bir şekilde ortadan kaldıracağına ve uzun yıllardan beri hayalini kurduğu şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına delalet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, iş hayatında yeni ve daha önce denenmemiş şeyleri denemekten çok zevk aldığına ve bu sebeple insanların korktuğu ve çekindiği işleri yapmak için çaba gösterdiğine işaret eder.

Rüyamızda Dinozor Yumurtası Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin, aile hayatına ve aile bağlarına çok büyük bir bağlılık duyduğuna, sevdiği kişiler için hayatındaki birçok şeyden vazgeçebileceğine, hayırlı bir kısmet ile evlendiğinde bile çok büyük bir aileye sahip olmak istediğine ve bu şekilde kendisini çok mutlu hissettiğine alamet eder.

Rüyamızda Dinozor Yavrusu Görmek Ne Anlama Gelir?

İş hayatında ve aile hayatında çok güzel ve hayırlı olayların yaşanacağına, bu olaylar sayesinde yapılan çalışmalarda büyük kazançlar elde edileceğine, işyerinde ve hanede bolluk ve bereketin yaşanacağına ve elde edilen gelir ile yardıma muhtaç insanlara da yardım edileceğine rivayet eder.

Rüyamızda Dinozor Öldürmek Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında karşısına çıkacak ve kendisini içinde bulunduğu durumdan hızlı bir şekilde kurtaracak kadar büyük bir fırsatı vereceği hatalı bir karar ile geri çevireceğine ve bu fırsat sayesinde sahip olabileceği şeylerden mahrum olacağına delalet eder.

Rüyamızda Dinozorun Kovaladığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin, aile hayatı üzerinde kara bulutların dolandığına, yakın bir zaman içinde bazı kötü olaylar ile karşılaşabileceğine, böyle bir duruma karşı temkinli ve tedbirli olması, soğukkanlı bir şekilde hareket etmesi ve ailesini yaşanabilecek kötü bir durumdan uzak tutmak için herhangi bir kötü kişi ile muhatap olmaması gerektiğine yorumlanır.

Diğer benzer arama:  dinazor

Bir önceki yazımız olan Çok Ayakkabı Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

En Sık Arananlar:

4 Yorum

  1. Rüyamda evimizde dinozor besliyorduk ona pişmiş tavuk budu yediriyorduk evcildi ve o içerde uyuyan bebeğimi agladiginda getirip bize Verdi çok tuhaf bi rüya hala etkisindeyim ondan korktuğum halde kacmiyordum

    1. Aile içerisinde daha güzel bir ortamın olacağını anlamak mümkün. Ancak ortak bir fikrinizin olması gerektiğini bilmelisiniz. Korkmanız ise etrafınızdakileri incitmemek adına temkinli oluşunuzu temsil ediyor olabilir.

  2. Ruyamda sehire kocaman dinozarlar geliyo galiba 2taneydiler once mutfajda saklandik sonra bodrum katda saklanalim dedim ama saklanmak istemedi akrabalarim araba geldi uzaklasmak istedik sonra pazar gibi bi yere girdik yolda her kes kaciyo kazalar
    oluyo denizin yanindan gecdik biri denize dusdu arabayla cikardilar acayip bi ruyaydi

  3. Ruyamda sehire kocaman dinozarlar geliyo galiba 2taneydiler once mutfajda saklandik sonra bodrum katda saklanalim dedim ama saklanmak istemedi akrabalarim araba geldi uzaklasmak istedik sonra pazar gibi bi yere girdik yolda her kes kaciyo kazalar
    oluyo denizin yanindan gecdik biri denize dusdu arabayla cikardilar acayip bi ruyaydi

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: