Diş Düşmesi

PAYLAŞ:

Rüyamızda Diş Düşmesi

Rüyamızda diş düşmesi iyi anlamlara gelmez ve hayırlı şekillerde tabir edilmez. Uğursuzluk olarak kabul edilir ve rüya sahibinin üzgün, kötü ve çok tatsız günler geçireceğine, içine kapanacağına, elini eteğini her şeyden çekeceğine, hayattan ümidini keseceği ve hayata küseceği olaylar yaşayacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin karalar bağlayacağı, yas tutacağı ve derin bir acı yaşayacağı manalarına gelir.

Rüyamızda diş düşmesi görmek, maddi manevi zarar ve ziyana uğramaya, para, mal ve güç kaybetmeye, rüya sahibinin içine acı ve ateş düşmesine rivayet edilir. Zor ve kötü bir dönemin yaşanacağına, rüyayı gören kişinin suskunlaşacağına ve sürekli düşünceli olacağına delalet eder.

Rüyamızda Çürük Diş Düşmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda çürük diş düşmesi hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin tüm sıkıntılarının, dertlerinin, üzüntülerinin ve borçlarının biteceğine, korkularının ve hastalıklarının kalmayacağına, ruhuna ilaç gibi gelecek ve onu iyileştirecek kadar hayırlı gelişmeler yaşayacağına işaret eder.

Rüyamızda Diş Dökülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda diş dökülmesi, beden sağlığına ve temizliğine önem verilmesinden, dengeli ve sağlıklı beslenmeye dikkat edilmesinden ve spor yapılmasından ötürü çok sağlıklı olunduğuna ve çok uzun yıllar rahat ve huzurlu bir hayat sürüleceğine alamet eder.

Rüyamızda Diş Çıkması Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda diş çıkması, hayra yorulur. Sıkıntılı bir döneme girildiğinde, parasal ya da ruhsal bir sorun yaşandığında ve çok büyük bir üzüntü duyulduğunda çok yakın bir kişinin desteği ile düze çıkılacağına ve rahat bir nefes alınacağına diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Diş Çekmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda diş çekmek, çok uzun bir zamandan beri aynı yerde oturmaktan, aynı işi yapıp aynı kişiler ile arkadaşlık yapmaktan sıkıntı duyulduğuna ve çok kısa bir zaman içerisinde hayatta yenilikler yapılacağına ve hayatın istenilen şekilde renkleneceğine işaret edilir.

Bir önceki yazımız olan Çok Ayakkabı Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: