Dişinin Kırıldığını Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Dişinin Kırıldığını Görmek

Rüyamızda dişinin kırıldığını görmek, rüyayı gören kişinin babasının ya da baba tarafından birinin çok ağır bir hastalık geçireceğine hatta ölüm riski taşıdığına ve bu duruma rüya sahibinin çok üzüleceğine alamet eder. Ve bu durumun uzunca bir süre etkisinde kalacağına, hasta olan kişi ile irtibata geçeceğine hatta yanına gidip kendisine her konuda destek olmaya çalışacağına işaret eder.

Rüyamızda Diş Kırılması Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda dişinin kırıldığını görmek ile aynı anlama gelmektedir. Rüyayı gören kişinin babasının ya da baba tarafından birinin örneğin; amcasının ölüm riski taşıyan bir rahatsızlığa yakalanacağına delalet eder.

Rüyamızda Diş Kırılması ve Kanaması Ne Anlama Gelir?

Baba tarafından bir kişinin rahatsızlanması yüzünden akrabalardan birinin rüya sahibine pek sıcak davranmadığına, kendisi ile sürekli tartışacak bir yer aradığına, her adımını gözetleyip azarlamak için yanlış yapmasını beklediğine ve rüyayı gören kişinin arkasından kuyusunu kazdığına alamet eder.

Rüyamızda Azı Dişi Kırılması Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin bulunduğu ülkenin devlet büyüklerinden birinin ölüm riski bulunan bir hastalığa yakalanacağına ve ülkesini çok büyük üzüntüye sokacağına hatta bazı insanların yas tutmaya başlamasına sebep olacağına rivayet eder.

Rüyamızda Çürük Dişin Kırılması Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve eğitim hayatında kazandığı başarıların, binbir emek vererek geldiği mevkinin, kazandığı saygınlığın yüklü bir miktarda paranın yaşanacak kötü ve çok büyük sıkıntılar yaşatacak bir olay yüzünden elinden gideceğine diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Diş Kırılması, Kopması ve Düşmesi Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin, babasının ya da baba tarafından bir akrabasının, ölümcül bir hastalığa yakalanacağına, uzun bir zaman boyunca tedavi göreceğine ve tedavinin sonucunda biraz toparlanmasına rağmen daha sonra vefat edeceğine delalet eder. Ve bu durumun rüyayı gören kişinin yıkılmasına ve uzun bir süre insanlardan kaçmasına sebep olacağına alamet eder

Bir önceki yazımız olan Çok Ayakkabı Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

En Sık Arananlar:

1 Yorum

  1. Merhaba. Rüyamda kız yeğenimin üst ön iki dişinin kırıldığını gördüm eşi tarafından olduğunu düşünüyorum rüyamda. Ve çok zayıflamış çok kötü gördüm ve çok üzülüyorum uyandım hala üzgündüm

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: