Dışkı Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Dışkı Görmek

Rüyamızda dışkı görmek çok iyidir, aydınlık ve ferah günler görmeye, geçim kaygısı olmadan bir eli yağda bir eli balda bir hayat sürmeye, emlak ya da bağ bahçe sahibi olmaya işaret eder. Rüyasında dışkı gören kişi, azimli ve çalışkan tutumu sayesinde daha genç yaşta büyük bir sermayenin sahibi olacaktır. Bir kişinin rüyasında üzerinde bir hayvanın dışkısını yaptığını görmesi o kişinin kendisine fayda sağlayacağı bir işe girişeceğine ya da çalışmasına gerek kalmadan elde edeceği variyete delalet eder.

Bir kişi rüyasında dışkıyı elinde, yüzünde ya da her hangi bir yerinde görürse bu hayırlı şekillerde tabir edilmez. Kişinin mutsuz olmasına, hatta hasta olmasına neden olacak olan maddi ve manevi kayıplar yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Bir kişi rüyasında kuyruğu olan bir hayvanın dışkısını görürse bir süre herkesten uzakta olacak ve kafasını dinleyecek demektir.

Rüyamızda Dışkı Yaptığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda dışkısını yaptığını gören kişi, onu yerine getirmediği için uzun zamandır rahatsız eden bir işi yapacaktır. Rüyamızda dışkı yaptığını gören kişi aynı zamanda hidayete erecek diye diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Dışkı Temizlemek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda dışkı temizlediğini gören kişi, bir kişiye faydası dokunacak oranda malından feragat ederek, hayırda bulunacak demektir.

Rüyamızda Dışkı Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda dışkı yemek bol kısmettir. Rüyasında dışkısını yediğini gören kişi hazinesine bir miktar daha mal ekleyecektir. Dışkı yemek aynı zamanda hastalık olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyamızda Dışkı Bulaşması Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda dışkı bulaşması iyi değildir. Boşa geçirilen zaman, boşa harcanan para, emek manalarına gelirken, kişinin yaşayacağı hayal kırıklığı olarak da ifade edilir.

Rüyamızda Dışkı Kokusu Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda dışkı kokusu almak, kişinin ticaret hayatındaki rakipleri hakkında bir şey öğrenerek, onlara karşı zafer elde etmesini sağlayacak kozu olması manalarına gelir.

Bir önceki yazımız olan Çok Ayakkabı Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: