Dışkılama

PAYLAŞ:

Rüyamızda Dışkılama

Rüyamızda dışkılama, rüyayı gören kişinin, kendisini zor duruma sokan ve çok büyük sıkıntı veren şeylerden kısa bir zaman içinde çok gayret göstererek kurtulacağına, bu sayede kendisine açılan bazı fırsat kapılarından giriş yapacağına, büyük sabır göstererek ve çok emek vererek işlerini yoluna sokacağına, sevdiği kişiler ile hayatında unutamayacağı şeyler yaşayacağına ve kısa bir zaman içinde yaptığı iş ile ilgili olarak çok üst bir mevkiye terfi edileceğine alamet eder.

Rüyamızda Yeşil Dışkılama    Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin, aile hayatında kendisini sıkıntıya sokan şeyleri ortadan kaldırdıktan sonra çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, eline geçen fırsatları değerlendirerek çok daha başarı getirecek projeler gerçekleştireceğine, bazı kişiler ile iş ortaklığı kuracağına ve daha sonra bu ortaklığı bozup işlerin başına tek başına geçerek kazandığı miktarı daha da arttıracağına işaret eder.

Rüyamızda Dışkı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin, sevdiği şeyleri yapmasını ve başarı kazanmasını engelleyen şeylerden kısa bir zaman içinde hızlı bir şekilde kurtulacağına, birçok fırsatı değerlendirerek iş kuracağına, bu iş sayesinde hiç beklemediği teklifler alacağına, sevdiği bir kişi ile çok farklı ve güzel bir çalışmaya imza atacağına ve kazandığının bir kısmını yardıma muhtaç insanlar için harcayacağına delalet eder.

Rüyamızda Dışkıya Basmak Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin, kendisini kurtardığını düşündüğü bazı sorunlara hiç ummadığı bir anda hazırlıksız yakalanacağına, çok büyük zararlara uğrayacağına, kendisi için hazırladığı bazı projeleri yarıda bırakacağına ve bu durumu düzeltmek ve sorunları en az zararla atlatmak için iş konusunda daha tecrübeli bir kişiden yardım alacağına rivayet eder.

Rüyamızda Kanlı Dışkı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin, işlerinin Allah’ın izni ile düzeleceğine, sorunlarının kısa bir zaman içinde son bulacağına ve başarılı işler gerçekleştirileceğine alamet eder. Ne Anlama Gelir?

Bir önceki yazımız olan Çok Ayakkabı Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: