Doğum Sancısı Çekmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Doğum Sancısı Çekmek

Rüyamızda doğun sancısı çekmek, kişinin tüm sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulmasına az kaldığını işaret eder. Kişinin beklediği huzurlu ve mutlu günlerin çok yakında olduğuna dair uyarıcı bir rüyadır. Sabır ve azimle tüm sorunların çözüleceğine ve biraz daha zamana ihtiyaç duyulacağına yorumlanır. Rüyasında doğum sancısı çeken kişi aynı zamanda ev taşır veya bir taşınmaz satın alır. Zorlu geçecek bir dönemden sonra gelecek olan iyi günlere işaret eder.

Rüyamızda Doğum Yapmak

Kişinin borçlarından kurtulup maddi açıdan rahata ermesine yorulur. Bekar bir kişi rüyasında doğum yaptığını görürse yakın zamanda bir evliliğe imza atar. Rüyamızda doğum yapmak her türlü sıkıntıdan kurtulmaya ve aynı zamanda kısmetlere yorumlanır. Rüyasında doğum yaptığını gören kişi erkek ise, yakın zamanda sağlığının bozulacağına ve hastalanacağına delalet eder. Rüyamızda doğum yapmak ve dünyaya sağlıklı bir bebek getirdiğini görmek, hayatın yönünü değiştirecek gelişmeler yaşanacağına, iş ve ev değişikliğine yorumlanırken, doğan bebek güzel ise gelişmelerin olumlu olacağına, çirkin bir bebek ise üzüntülü gelişmeler olacağına işaret eder.

Rüyamızda Kız Çocuk Doğurmak

Rüyasında kız çocuk doğurduğunu gören kişi sevinçli bir haber alır ve gurbetteki bir sevdiğine kavuşur. Rüyasında kız çocuk doğuran bekar kızlar hayırlı bir kısmete kavuşurlar. Hamile bir bayan rüyasında kız çocuk doğurduğunu görüyorsa, gerçek hayatta sağlıklı bir erkek evlat sahibi olur.

Rüyamızda Erkek Çocuk Doğurmak

Hamile bir bayan rüyasında erkek çocuk doğurduğunu görürse, bu kız bebeği olacağı manalarına gelir. Rüyasında erkek çocuk doğuran kişi devlet makamlarındaki bir işini halleder ve maddi açıdan rahata erer. Kişinin maddi ve manevi açıdan arzu ettiği hayata kavuşması manalarına gelir. Rüyamızda çocuk doğurmak her iki halde de zevk içinde yaşanacağı ve hayatın tüm nimetlerinden fayda edileceği şeklinde de tabir olur.

Bir önceki yazımız olan Çok Ayakkabı Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: