Domuz Yavrusu Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Domuz Yavrusu Görmek

Rüyamızda domuz yavrusu görmek, genel olarak sıkıntıya yorulur. Kişinin maddi konularda borçlu duruma düşeceği, manevi açıdan huzursuz bir hale gireceğine işarettir. Rüyasında domuz yavrusu gören kişinin işleri hayırlı olmaz ve kazancı da helal değildir. Görülen domuz yavrusunu daha sonra bir ördeğe dönüşürken gören kişi manevi açıdan bir değişim yaşar ve günahlarından tövbe edip Allah yolunda ilerler.

Rüyasında Domuz Yavrusu Öldürmek

Kişinin çok sıkıntılı bir duruma düşmekten son anda kurtulacağına ve hayati risk taşıyan bir kazadan sağ salim, burnu bile kanamdan sıyrılacağına işaret eder. Yakın çevrede kindar, düşmanlık besleyen kişiler olduğuna ve bu kimseleri alt etmeye de işarettir.

Rüyamızda Domuz Görmek

Kişinin akli dengesi ile ilgili sorunlar çıkacağına ve çevresine hem ruhsal hem de fiziki anlamda zarar verecek duruma geleceğine işaret eden uyarıcı bir rüyadır. Aynı zamanda rüyasında domuz gören kişi, iş ortamında kendisine söz geçirmeye çalışan bir kimseyi mağlup eder ve saygınlık kazanır. Rüyasında domuza bindiğini gören kişi ise, beklediği terfiyi alarak, kazancını artırır ve düşmanlarını etkisiz hale getirir.

Rüyamızda Domuz Kovalamak

Rüyasında domuz kovalayan kişinin çevresinde sevilmeyen, ismi hayırla anılmayan bir kişi olduğuna işarettir. Düşmanların çokluğuna, kazanılan paranın bereketsizliğine ve haram lokma yenildiğine de yorumlanır. Rüyasında domuz kovalayan kişinin kısmetleri de elinden kaçar ve Allah yolundan uzak işlerle meşgul olur.

Rüyamızda Domuz Eti Yemek

Kişinin haram mala ve kazanca sahip olduğuna ve aynı zamanda illegal işlerle uğraştığına, yasal bir takım tahkikatlar geçireceğine yorulur. Düşkünlere ve fakirlere yardım etmeyen zengin bir kimseye de tabir olur. Rüyasında domuz eti yiyen kişi hastalanır, çiğ domuz eti yiyen kişi vefat eder. Yanık domuz eti yiyen kişinin ise dünya hayatı günahlarla ve kötülüklerle dolu olur.

Bir önceki yazımız olan Çok Ayakkabı Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: