Döner Yemek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Döner Yemek

Rüyamızda döner yemek, menfaat elde etmeye, kişinin maddi manevi sorunlarının çözüme kavuşmasına, dalavere yapmaya veya sahtekârlığa yorumlanır. Rüyasında döneri sıcak sıcak yiyen kişi meslek değiştirir veya bu rüya istediğiniz bir işe gireceğinizin göstergesidir. Rüyamızda dönerin soğuk olması ise hoşlanmadığınız bir işi yapmak zorunda kalmanıza; yine de bu işten kar elde edip mal sahibi olmanıza işaret eder. Rüyamızda çok miktarda döner yiyen kişi, büyük bir servete konar. Bu rüya miras yoluyla elde edilecek mala da yorumlanabilmektedir. Rüyasında başkalarına döner yedirmek yardımda ve ihsanda bulunmaya; döner ikram etmek kişinin yakında bir mecliste bulunarak oradaki kişilere ziyafet vermesine, döneri başkasının yemesi ise başka bir kişinin elinden kazanacağınız mala yorumlanır.

Rüyamızda Yaprak Döner Görmek

Rüyamızda yaprak döner gören veya onu yiyen kişi, farklı alanlarda başarılar kazanır veya bu rüya birkaç yeren gelecek mala ve paraya işarettir. Yaprak döner, artarda gelecek nimetlere ve kişinin maddi manevi ferahlığa kavuşmasına; dönerciden yaprak döner satın almak kazançlı bir yatırım yapmaya; rüyasında yaprak döneri tabakta görmek, bankacılık işlemlerine, bankadan kredi çekmeye veya yatırımda bulunmaya yorumlanır.

Rüyamızda Dönerci Görmek

Rüyamızda dönerci gören ve ondan döner satın alan kişi, önemli bir firmada işe başlar. Dönerci görmek, bazen de insanların hayatları üzerinde çeşitli oyunlar oynayan hilebaz bir kimseye, bazen de gören kişiye yardım edecek önemli ve güçlü bir insana işarettir. Rüyamızda dönercinin yanında çalışmak, kişinin istediği bir işe girmesine, kendisine yardım edecek bir adamla birlikte çalışmasına delalet eder.

Rüyamızda Döner Yemenin Psikolojik Tabiri

Yemek yemeyi seven kişiler genellikle rüyalarında bu tarz şeyler görmektedir. Bu rüya nefsi isteklerinize düşkün olduğunuzu, dünya nimetlerinden yararlandığınızı ve genellikle dünyevi olana ilgi duyduğunuzu göstermektedir.

Bir önceki yazımız olan Çok Ayakkabı Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

En Sık Arananlar:

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: