share on:

Berk Bey Merhaba Rüyanız Hayırlara güzelliklere vesile olsun.

Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bil hayr.. Ey Rabbimiz!.. işimizi kolaylaştır zorlaştırma ve hayırlı bir sonuca erdir.. AMİN.

İsim Berk
Gorulen-Tarih 2018-03-31
Rüya Görüldüğü Zaman
  • Öğle
Yasiniz 25
Başlık dünyaca ünlü yıldız
Rüyası Ruyamda dünyaca ünlü bir kadınla birlikte Yola çıkıyordum ve gittimiz yerde onunla

Berk Bey merhaba.

Bu tür rüyalar beklentiler ve bilinç altı rüyaları… Ancak iyi şeylere yorumlanır. İş hayatınıza yorumlanır güzel yerlere gelebileceğinize yorumlayabiliriz. Rüyanın Öğlen görülmesi… Gündüz çalışma ve kazanç zamanıdır.

Şu var ki her şeyi Allah çift yaratmıştır. Siz ( + ) Kutup  ve Dünyaca ünlü ( – ) kutupla birleşiyor. Madden her şey yolunda.

Her şeyin çift olması hasebiyle bunun Manen olan kısmı da vardır. Evet maddeten güzel şeyler elde edebilirsiniz. İş hayatında işiniz yolunda gider makam mevki elde edebilir veya güzel yerlere insanların hayranlıkla baktığı elde etmeye çalıştığı şeylere kavuşabilirsiniz. Ama Manen bazı şeyleri kaybetmemek içinde çaba harcamalısınız.

İki yönlü görmek ve düşünmek lazımdır.

Dünyayı elde edip Ahireti kaybetmek akıllı insanların işi değildir. Her ikisini de elde etmeye çalışmalıyız. Biz bunun için varız.

Hakkınızda hayırlı şeylerin olması dileğiyle.

 

Bir önceki Rüya yorumumuz olan Uğur Böceği - ( Şeyma Can ) başlıklı Rüya Tabiri banyo görmek, Böcek temizlemek ve hamam böceği görmek hakkında bilgiler verilmektedir. Acaba ne manaya geliyor diyorsanız inceleyin.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: