Düşük Yapmak

PAYLAŞ:

Rüyamızda Düşük Yapmak

Rüyamızda düşük yapmak, rüya sahibi için hayırlara delalet eder. Gerçek anlamı ile yakından uzaktan ilgisi olmadığı gibi bilakis güzel olan şeyleri müjdeler. Gereksiz işlerden fayda gelmeyeceğini anlayarak zararın baştan engellenmesine ve rüya sahibini tatsız ve kötü durumların içine çekmeye çalışan kişilerden uzaklaşmaya diye yorumlanabilir. Yani rüya sahibi sırtındaki kamburdan kurtulacak ve hafifleyerek, esenliğe kavuşacak demektir. Rüyasında düşük yaptığını gören kişinin maddi yükümlülükleri de hafifleyecek, kazancı artacak, işlerinde en zirvedeki günlerini yaşayacaktır. Her anlamda güzel olan şeylere delalet eder, sağlığın ve ömrün de uzun olacağını müjdeler.

Rüyamızda Bebek Düşürmek Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin çevresinde olan bitenden hayır görmesine, mutlu olmasına ve ağız tadının bozulmamasına delalet eder. Rüyasında bebek düşürdüğünü gören kişi kötü düşüncelerinden ve huylarından arınacak, hayatında tertemiz ve bembeyaz bir sayfa açarak, hayata sil baştan başlayacak ve bundan sonra geç kaldığı mutluluğu doyasıya yaşamak için elinden geleni yapacaktır.

Rüyamızda Düşük Yaptığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin rüyada kendisinin düşük yaptığını görmesi, sağlık sorunlarından kurtulmasına ve bundan sonrası için hep sağlıklı yaşamasına işaret eder. Rüyasında düşük yaptığını gören kişi bundan sonra şiddetli hiçbir hastalığa yakalanmayacaktır diye diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Hamile Olmak Ne Anlama Gelir?

Pek çok kişinin yüzünü güldürecek ve keyfini yerine getirecek güzel bir olay yaşanması manalarına gelir. Sürpriz bir gelişme, ani mutluluk olarak yorulur.

Rüyamızda Doğum Yapmak Ne Anlama Gelir?

Büyük ferahlıktır. Rüya sahibinin kendisini sürekli baskı altında tutmaya ve yönetmeye çalışan kişilerden kurtulması ile yaşayacağı hafiflemeye ve rahatlamaya delalet eder. Rüya sahibi çok sabrettiği bu kişilere karşı artık masaya yumruğunu vuracak ve bu kişileri kesin olarak hayatından çıkaracaktır. Rüya sahibi bu sayede işlerini de hayatını da rahatlıkla programlayabilecektir.

Bir önceki yazımız olan Çok Ayakkabı Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: