Ejderha Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Ejderha Görmek

Rüyamızda ejderha görmek, sert mizaçlı, herkesin korktuğu, iri cüsseli, tok sesli bir kimseye delalet eder. Bu kişi rüya sahibinin babası, öğretmeni, yöneticisi, şefi, müdürü, ev sahibi ya da patronu olabilir. Rüya sahibi bu kişinin gölgesinden dahi çekiniyor ama her gün onu görmek zorunda kalıyor demektir. Rüyamızda ejderha görmek, rüya sahibinin gördüğü zamanlar bir yana düşündüğü zaman bile strese girdiği bir kişi ile diye yorumlanabilir. Rüya sahibi bu kişiden çekindiği için ona karşı kendini doğru ve açık açık ifade edemiyor, haksızlığa uğradığında kendisi savunacak cesareti bulamıyor demektir.

Rüyamızda Ejderha Öldürmek Ne Anlama Gelir?

Rüyasında ejderha öldürdüğünü gören kişi, hayatındaki bir kişiye, hiç hak etmediği halde büyük bir vefasızlık ve nankörlük yapacak ve bu kişiyi çok kıracak demektir. Eğer en kısa sürede gönlünü almazsa kendisi için hayırlı kimselerden birini kaybetmiş olacaktır.

Rüyamızda Ejderha Yavrusu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibine ağırlık yapan ve huzursuzluk veren, artık kaldıramayacağı bir olaydan kurtulacağı ve rahat edeceği manalarına gelir. Rüyasında ejderha yavrusu gören kişi, kendine dert olan şeyleri açıkça söyleyecek ve kurtulacaktır. Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda Ejderha Dövmesi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibine istemeden zarar veren bir kişinin varlığına delalet eder. Bu kişinin rüya sahibine karşı aslında hiçbir garezi ya da art niyeti yoktur, yaptığı şey tamamen bilinçsizlikten kaynaklanmaktadır.

Rüyamızda Ejderha Saldırısına Uğramak Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin düşmanının sırrını öğrenerek onu tehdit etmesi şeklinde yorumlanır. Bu büyük sır sayesinde düşmanının hem kendisine zarar vermesine engel olacak hem de onu parmağında oynatarak ondan intikamını alacak demektir.

Rüyamızda Ejderha Eti Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyasında ejderha eti yediğini gören kişi, aldığı bir sorumluluğu layığı ile yerine getirecek ve bunun verdiği duygu sayesinde kendine olan özgüvenini fark edecektir.

Bir önceki yazımız olan Çok Ayakkabı Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: