El Öpmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda El Öpmek

Rüyamızda el öpmek çok hayırlıdır, her şeyde bereket olacağına ve rüya sahibini evlat sahibi olacağına, tüm evlatlarının da kendisi için çok hayırlı olacağına işaret eder. Rüyamızda el öpmek aynı zamanda itibar görmeye delalet eder. Bir kimse rüyasında hiç tanımadığı ve daha önce hiç görmediği birinin elini öperse bu onun çevresinde hep iyi anıldığının, sevildiğinin ve saygı gördüğünün işaretidir. Bir kimse rüyasında ölmüş birinin elini öperse eğer herkes tarafından sevildiğinin ve saygı gördüğünün işaretidir. Bu kişiye herkes çok güvenir ve her yaptığı işi takdir eder ve onu destekler.

Rüyamızda Annenin Ve Babanın Elini Öpmek Ne Anlama Gelir?

Bir kimse rüyasında anne ve babasının elini öptüğünü görürse eğer bu, rüya sahibinin anne ve babasına olan düşkünlüğüne ve aile hayatına verdiği değere işaret eder.

Rüyamızda Eşinin Elini Öpmek Ne Anlama Gelir?

Bir kimse rüyasında eşinin elini öptüğünü görürse eğer bu, rüya sahibinin aile içinde yaşayacağı huzura ve saadete işaret eder.

Rüyamızda Sevgilinin Elini Öpmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda sevgilisinin elini öptüğünü görmek, sevgiliye karşı olan hassasiyeti ve düşkünlüğü gösterir. Rüyasında sevgilisinin elini öptüğünü gören kişi sevgilisine çok düşkündür onu safiyane duygularla seviyor demektir.

Rüyamızda Gözlerinden Öpülmek Ne Anlama Gelir?

Rüyasında birinin kendi gözlerini öptüğünü gören kişi hayırlı kısmetlerle karşılaşır. Rüya sahibi eğer bekârsa aradığı gerçek aşkı bulacak ve onunla mutlu bir aile kuracak demektir.

Rüyamızda Birini Yanağından Öpmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda birisini yanağından öpmek rızık ve kazanç manalarına gelir. Rüya sahibinin kazancı demektir.

Rüyamızda Birinin Dudağını Öpmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda birini dudağından öpmek bir kişiden gelecek maddi ya da manevi desteğe işaret ederken aynı zamanda kişinin rızkı ve kazancı demektir. Rüyamızda birini büyük bir tutkuyla öpmek o kişiden yardım geleceğine işaret eder.

Bir önceki yazımız olan Eflatun Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: